6 MINUT

6 MINUT

Mecz Perły i Drzonkowianki był spotkaniem dwóch sąsiadujących ze sobą drużyn w tabeli. Mecz wzbudził wiele emocji bowiem prowadzony był w bardzo żywym tempie i obie drużyny stwarzały dużo dogodnych sytuacji. Spotkanie rozpoczęło się od ataków gości, którzy w pierwszych minutach stworzyli kilka dogodnych sytuacji, a jedną z nich zamienili na bramkę (9 min). Po stracie bramki mecz się wyrównał. Bramkę na 1-1 w 25 min zdobył Martin Szmelenberg, a dwie minuty później prowadziliśmy 2-1 po trafieniu Dawida Kraszewskiego. Znakomicie spisywał się w bramce Piotrek, który jak tydzień temu w Czarnowie wyciągał niemożliwe piłki. Dzięki temu do przerwy nie straciliśmy już kolejnych bramek, a sami zdobyliśmy trzecią. W 40 minucie zdobył ją szczupakiem Martin i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 3-1.

Im dalej w drugą połowę tym bardziej goście zaczęli uzyskiwać coraz większą przewagę, a ostatnie 15 minut to już oblężenie naszej bramki. Nasi obrońcy i bramkarz robili co mogli ale na sześć minut przed końcem zrobiło się 3-2, a w ostatniej minucie Drzonkowianka doprowadziła do remisu. Szkoda, że nie wytrzymaliśmy naporu bo uciekły nam dwa punkty. Jednak z przebiegu całego spotkania remis jest chyba wynikiem sprawiedliwym.