AWANS TRAMPKARZY

W najważniejszym meczu sezonu trampkarze nie dali szans rywalom z Nowogrodu. Od początku meczu zagraliśmy wysokim presingiem. Piłkarze "Fadomu" nie potrafili wyjść ze swojej połowy. W 5 min wynik meczu otworzył Miłosz Safian po świetnym dośrodkowaniu Łukasza Martensa z rzutu rożnego. To już 16 gol trampkarzy po "stałym fragmencie" gry w 2014 roku!!! Bramka na 2-0 padła po najładniejszej akcji meczu. Bartosz Kuźmicz wyrzucił piłkę ręką do prawego obrońcy (Pawła Cieślaka), ten pociągnął parę metrów i podał do niepilnowanego Fabiana Kuperszmita, nasz rozgrywający posłał prostopadłą piłkę do Miłosza, który  wykorzystał sytuacje "sam na sam". W pierwszej części gry graliśmy na jeden,dwa kontakty. Nasza gra mogla się podobać. Powinniśmy prowadzić z 5-0, bo piłka po strzale Miłosza głową poleciała tuż nad poprzeczką, po rajdzie i strzale Filipa Sandzyka piłka przeszła tuż obok słupka, a bomba Jasia z 30 metrów uderzyła w słupek. Po przerwie tempo spadło. Ataki rywali były zatrzymywane już przez naszych środkowych (Dominika Knebla, Fabiana Kuperszmita i Dominika Kanie) albo przez świetnie ustawioną obronę. Na 3-0 podwyższył Dominik Knebel po asyście Filipa Sandrzyka.  Gola na 4-0, kompletując hat-trika, strzelił Miłosz!!! Po meczu ja, Robert Oleszek, Darek Bałdowski i Darek Jaśkowiak wybraliśmy zawodnika meczu. Nie został nim strzelec 3 bramek lecz DOMINIK KNEBEL!!! Dominik grał tak agresywnie jak "Wściekły Pitbull" co chwilę kasując ataki rywali. Był w tym meczu kapitanem ale on gra tak zawsze! Trampkarze kończą rundę jesienną na pierwszym miejscu i prawdopodobnie już na wiosnę zagrają w wyższej lidze! Jak nie na wiosnę to na jesień, bo pierwszego miejsca na pewno NIE ODDAMY!!! Piotr Kobyłecki