DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA'16

W sobotę w Bogdańcu zakończyła się edycja turnieju DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA'16 kat. U-9 . W zasadzie obyło się bez niespodzianek, ale z małym skandalem w finale, gdzie obie drużyny powinny być zdyskwalifikowane za niesportowe zachowanie zawodników oraz rodziców. Nasze drużyny zagrały bardzo dobrze na miarę swoich możliwości. Na dwadzieścia zespołów zajęliśmy dobre czwarte miejsce. W fazie półfinałowej przegraliśmy ze zwycięzcą tego turnieju a w meczu o trzecie miejsce naszemu zespołowi zabrakło motywacji do podjęcia walki. Ogromne podziękowania dla zawodników za walkę i wylany pot na turniejach oraz rodzicom za doping .

1/8 Polska – Anglia 0-9 ( po dwie bramki strzelili Banan, Nowak, Duleba, po jednej Orzeszko, Gawryluk, Dereń)

1/4 Serbia – Anglia 2-3 (2x Orzeszko, Banan)

1/2 Belgia – Anglia 2-0

O 3 miejsce Brazylia – Anglia 5-1 ( Nowak)

W lidze na 15 kolejek zajmowaliśmy czwarte miejsce , bilans bramkowy 62 -24.

Strzelcy bramek:

Banan -21, Nowak- 10, Gawryluk- 8, Orzeszko-8, Dereń-7, Duleba -3, Majewski- 2 (bramkarz), Stawiarz-2

Skład: Maksymilian Majewski, Szymon Duleba, Jakub Gawryluk, Jakub Orzeszko, Kacper Dereń, Krzyś Nowak, Oskar Banaszkiewicz, Wojtek Andryszak, Oliwier Gromiak, Konrad Stawiarz.