DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA'18

W niedziele w Bogdańcu zakończyła się XI edycja turnieju DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA 2018 kat. U-11. Jak widać historia lubi się powtarzać. W roku 2016 nasze drużyny zajęła czwarte miejsce i w roku to powtórzyła. W fazie półfinałowej po raz kolejny przegraliśmy ze zwycięzcą tego turnieju UKS 4 Kostrzyn a w meczu o trzecie miejsce naszemu zespołowi zabrakło motywacjido podjęcia walki. W kat. U-9 zespół nasz przegrał w ćwierćfinale i odpadł z finałowej fazy.
Ogromne podziękowania dla zawodników za walkę na turniejach oraz rodzicom za doping .

Skład: Maksymilian Majewski, Szymon Duleba, Jakub Gawryluk, Jakub Orzeszko, Kacper Dereń, Krzyś Nowak, Oskar Banaszkiewicz, Kamil Zając, Bartłomiej Różycki, Konrad Stawiarz, Gracjan Pieczonka, Maria Słowińska