DNI CYBINKI - turniej Żaków

Z okazji Dni Cybinki odbył się turniej Żaków o Puchar Burmistrza Cybinki Pana Marka Kołodziejczyka. W tym turnieju wziął udział nasz zespół podzielony na cztery drużyny : Perła Cybinka, Juventus Turyn, Real Madryt, Fc Barcelona. Aby uniknąć kłótni, każdy zespół zajął pierwsze miejsce. Kapitanowie drużyn odebrali wspaniałe puchary i dyplomy. Dodatkowo każdy zawodnik otrzymał medal i serdeczny uścisk dłoni burmistrza. Najlepszymi bramkarzami zostali Karol Wierzbicki i Grzegorz Kachel. Najlepszymi zawodnikami Kacper Sakuta i Olivier Gromiak. Najlepszymi strzelcami Kacper Kobyłecki i Jakub Gawryluk. W przerwie między meczami, zawodnicy mogli skosztować kiełbaski z grilla oraz ciasta i lodów przygotowanych specjalnie dla nich. Natomiast dla kibiców była przygotowana herbata i kawa na poczęstunek.

Składy drużyn:

Perła Cybinka – Jakub Orzeszko C, Maksymilian Majewski, Jan Taryma, Mikołaj Sawko, Kacper Miarka, Wojtek Andryszak, Grzegorz Kachel br. trener – Dominik Halicki

Juventus Turyn – Kacper Dereń C, Kacper Zając, Olivier Gromiak, Konrad Stawiasz, Dawid Radkiewicz, Karol Wierzbicki br. trener – Sławek Dereń

Real Madryt – Michał Kuśmierek C, Szymon Duleba, Gracjan Pieczonka, Jakub Gawryluk, Jakub Marczak, Igor Komendo br. trener – Mateusz Sakuta

Fc Barcelona – Krzysztof Nowak C, Kacper Kobyłecki, Mateusz Błoński, Kacper Sakuta, Fabian Turczynowicz, Patryk Sakuta br. trener – Mariusz Andryszak

Podczas rozgrywek było widać dużo walki i zaangażowania zawodników, co przyniosło nam dużo pięknych bramek i akcji, ale też nie zabrakło fauli i płaczu. W roli trenerów drużyn wcielili się rodzice dzieci. Dziękujemy rodzicom za ciasto, sędziemu Robertowi Oleszkowi i naszemu fotografowi Grzegorzowi Sawko za zdjęcia.

Trener – Marek Orzeszko

Powiązana galeria: