DRUGI TURNIEJ ŻAKÓW.

Kolejny turniej za nami ! W sobotę po południu na stadionie w Jasieniu odbył się turniej Żaków. W tym turnieju zagraliśmy lepiej niż ostatnio, ponieważ nasi zawodnicy strzelili więcej goli. W pierwszym meczu zagraliśmy z Jasieniem pomimo, że przegrywaliśmy 0-2 doprowadziliśmy do remisu. Gospodarze wyprowadzili w tym meczu tylko dwie akcje, które przyniosły im bramki. Po stracie tych goli nasi wzięli się do pracy i z każdą minutą grali coraz lepiej. Mieliśmy sporo okazji do wygrania tego meczu. Drugi mecz z Gubinem nie był już taki emocjonujący jak pierwszy. Carina to lider, który szybko strzelił nam trzy bramki i nie oddał zwycięstwa do końca spotkania. Ostatni mecz z Żarami to koncert strzelecki Perły. Zawodnicy grali zespołowo tak jak w pierwszym meczu, efektem była wysoka wygrana 6-1. Mamy nadzieję, że w następnym turnieju zagramy jeszcze lepiej. Życzymy powodzenia.

Skład Perły: Igor Komendo, Kacper Kobyłecki, Michał Kuśmierek, Jakub Orzeszko, Jakub Gawryluk, Szymon Duleba, Kacper Sakuta, Kacper Dereń, Krzysztof Nowak, Maksymilian Majewski, Oskar Banaszkiewicz

O to wyniki:

Perła-Jasień 2-2( bramki Jakuba Orzeszko, Kacper Kobyłecki)

Żary-Gubin 1-2

Perła-Gubin 0-3

Jasień-Żary 2-1

Gubin- Jasień 8-0

Perła - Żary 6-1 ( po dwie bramki strzelili Kacper Kobyłecki i Oskar Banaszkiewicz, Jakub Orzeszko, Krzysztof Nowak)

Powiązana galeria: