FINAŁ LIGI MISTRZÓW

W niedzielę nasi zawodnicy zagrali w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków 2008 pod nazwą "Finał Ligi Mistrzów" w Gorzowie Wielkopolskim organizowanym przez Zarząd LUKS "Junior" Różanki. W turnieju udział wzięło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy:

Grupa I

Salos II Szczecin

Poznaniak Poznań

Junior Różanki

Football Academy Myślibórz

Dwójka MOS Gubin

Grupa II

Błękitni Stargard Szczeciński

Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin

Salos I Szczecin

ABC Futbolu Dębno

Perła Cybinka

Kapitanowie drużyn losowali nazwy drużyn występujących w Lidze Mistrzów... Nasz kapitan Dariusz Futryk wyciągnął kartkę z napisem "Chelsea Londyn".

Nasza drużyna w meczach grupowych przegrała z Salos I Szczecin 0-1 i z Błękitnymi Stargard 0-1oraz zremisowała z ABC Futbolu Dębno 1-1 (gol Kamil Zając) i Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin 0-0. Właśnie w  tym ostatnim meczu mieliśmy sporą przewagę, niestety brakło zwycięskiej bramki aby w grupie zająć 3 miejsce.

Mecz o IX miejsce

Salos II Szczecin- Akademia Mistrzów Szczecin 0-0 karne 0-2

Mecz o VII miejsce

Junior Różanki - Perła Cybinka 0-0 karne 1-2 (Jan Kucikiewicz i Kamil Zając, a Igor Jędrzejewski obronił dwa karne)

Mecz o V miejsce

ABC Futbolu Dębno - Dwójka MOS Gubin 3-1

Mecz o III miejsce

Poznaniak Poznań - Salos I Szczecin 4-2

Finał

Football Academy Myślibórz- Błękitni Stargard Szczeciński 1-3

Gra naszego zespołu była dobra. Do najlepszych drużyn brakuje nam wiele ale z niektórymi drużynami zagraliśmy jak "równy z równym" a nawet osiągaliśmy przewagę. Zawiodła natomiast skuteczność, nad którą w najbliższym czasie popracujemy.