GRYF CUP- PODZIĘKOWANIA!

Dzięki sponsorowi, czyli zakładowi wulkanizacji „GRYF” Pani Anety Drzazgi mogliśmy zorganizować turniej piłkarski, który odbył się 8 marca na hali miejskiej w Cybince. W turnieju GRYF-CUP wzięło udział pięć drużyn, w tym jedna zaproszona drużyna Orlików. Zespoły same wymyślały nazwy swoich drużyn.

Wyniki turnieju Żaków i Orlików:

1. BAYERN MONACHIUM- Orlik

2. REAL MADRYT

3. JUVENTUS

4. BARCELONA

5. PERŁA CYBINKA

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Bayernu: KSAWERY GAJECKI (8goli), najlepszym piłkarzem: KACPER ZAJĄC (Orlik), najlepszym bramkarzem KAROL WIERZBICKI (Żak).W konkursie żonglerek trzecie miejsce zajął zawodnik Żaków KACPER KOBYŁECKI z wynikiem 11 uderzeń. Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali statuetki. Ponieważ turniej odbył się w Dniu Kobiet, dzieci wręczyły kwiatki wszystkim kobietom obecnym na hali.

Pragniemy podziękować wszystkim rodzicom dzieci, za pomoc i zaangażowanie w organizację turnieju. To właśnie rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciast, słodyczy owoców oraz napoi.

Dziękujemy serdecznie dla wszystkich sponsorów, a przede wszystkim dla właścicielki wulkanizacji Gryf- pani Anety Drzazgi.

Oto lista sponsorów: Piotr Borowski, Piotr Kolendo, Krzysztof Łozowski, Kazimierz Knebel, Krzysztof Zych, Jakub Robaszyński , Marta Duleba oraz Adam Słodownik.

Trener Żaków: Marek Orzeszko