JAK TO PRZYLEP

Nasi seniorzy w wielką sobotę podejmowali lidera rozgrywek TS Przylep. Wiadomym było, że bardzo mocny zespół gości będzie w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem. Mecz układał się dobrze do 23 minuty, potrafiliśmy prowadzić walkę na całym boisku i była nadzieja, że można osiągnąć w miarę dobry wynik. Jednak w 23 minucie straciliśmy bramkę i nasza gra się rozsypała. Dodatkowo kilka wymian zdań między naszymi zawodnikami i było po spawie. Do przerwy przegrywaliśmy 0-4, a po przerwie goście dołożyli jeszcze cztery bramki i zrobiło się 0-8. W 83 min Damian Kraszewski na osłodę zdobył bramkę lobując bramkarza i porażka 1-8 stała się faktem. Ogólny bilans spotkań z TS Przylep jest zastraszający 1-20.  Miejmy nadzieję, że w następnych meczach będzie lepiej.