KOLEJNE PUNKTY W GUBINIE - MŁODZIKI

Wspaniały mecz rozegrali dziś na wyjeździe młodziki którzy podejmowali miejscową Carine Gubin. Mecz od początku był bardzo nerwowy bo mimo wielu dogodnych akcji to gospodarze strzelili pierwszą bramkę ze stałego fragmentu gry zza pola karnego pod samą poprzeczkę posłał zawodnik Cariny i zrobiło się 1:0 dla gospodarzy, mimo nacisku z naszej strony a zwłaszcza Dawida Tarabasza który dwoił się i troił na prawej stronie wrzucał, przerzucał, dośrodkowywał piłkę w pole karne ale nikt nie potrafił umieścić piłki w siatce, pierwsza połowa zakończyła się 1:0 dla Cariny, odpowiednia reprymenda trenera w przerwie i chłopaki w drugiej połowie zabrali się do gry i tak bramkę wyrównującą zdobył Dawid Tarabasz a bramkę na 1:2 dla Perły zdobył Michał Kuczyński, gospodarze stworzyli kilka groźnych akcji ale rewelacyjnie sprawujący się bramkarz Edek Mierzejewski wraz ze swoją obroną nie pozwolili wpaść piłce w naszą siatkę. Gratulacje dla wszystkich obecnych na meczu zawodników i podziękowania za poświecenie się dla drużyny obecnych kibiców :)