LUBSKO - PERŁA 0-1

LUBSKO - PERŁA  0-1

Kolejne zwycięstwo odnieśli Trampkarze, którzy na wyjeździe pokonali Budowlanych Lubsko. Mecz ten był bardzo ciężki, rywale walczyli z całych sił. Do 60 min utrzymywał się wynik 0-0, wtedy zrobiliśmy dwie zmiany, przemeblowaliśmy obronę, a kapitana- Dominika Jaśkowiaka przesunęliśmy do pomocy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 62 min po dośrodkowaniu Karola Tomaśko bramkę główką strzelił..."Jasiu". Wynik ten spokojnie dowieźliśmy do końca. W tym meczu świetnie zagrała para środkowych obrońców Jaśkowiak-Martens, na wyróżnienie zasługuje na pewno Karol Tomaśko, który był bardzo aktywny, a także zmiennicy. "Wszechstronny" Kamil Kozinoga dał nam sporo możliwości w ustawieniu, Paweł Cieślak ożywił ofensywę, a Kacper Wiśniewski (bramkarz) zagrał w środku pola jak...profesor.

Po awansie z III ligi do II mieliśmy się utrzymać ale nasi zawodnicy mają zdecydowanie większe ambicje- chcą walczyć o awans!!! Pierwszą rundę Trampkarze kończą na II miejscu. Teraz czas na rundę rewanżową. Liderem jest zespół Błękitnych Kotowice, który połączył siły z Fadomem Nowogród Bobrzański. Grają super futbol ale na każdego jest sposób. W najbliższą niedzielę  o 13.00 mecz sezonu: Perła Cybinka- Błękitni Kotowice. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i prosimy o gorący doping dla naszych Trampkarzy. Oni na pewno zrobią co mogą aby wygrać to spotkanie.