MŁODZIKI ROZPOCZELI SEZON W III LIDZE

W niedziele młodziki rozpoczęli nowy sezon w III lidze w której jako pierwszych podejmowali Start Płoty w poprzedniej rundzie Perła miała okazje raz rozegrać na wyjeździe mecz z rywalami wygrywając 6:2 niestety do drugiego meczu nie doszło bo drużyna nie dojechała. Wracając do niedzielnego meczu był to jednostronny mecz w którym Perła cały czas przebywała na połowie rywala próbując z każdej strony strzelić bramkę i tak już w 5 min piłkę do siatki posyła Przemek Kagiel, niespełna 7 min później po indywidualnej akcji bramkę zdobywa Michał Kuczyński i mamy 2:0 idąc za ciosem w 19 min Michał zdobywa drugą swoją bramkę i mamy 3:0, rozpoczęcie gry przez gości piłkę przejmuje Michał Drozda i po indywidualnej akcji zdobywa 4 bramkę dla swojego zespołu do końca pierwszej połowy gospodarze mieli baaarrdzo dużo podbramkowych akcji ale nie potrafili umieścić piłki w bramce. W drugiej połowie za Igora Dankowskiego wszedł na boisko Nikodem Szafrański dla którego był to pierwszy mecz. Chłopaki Perły wzięli się do pracy i w 34 min swoja pierwsza bramkę w tym meczu zdobywa Dawid Tarabasz, ogólne rozluźnienie zawodników spowodowało że w 38 min rywale zdobywają pierwszą bramkę w tym meczu a piłkę w siatce u mieścił Maciej Niesyn, wstrząsało to chłopaków Perły i ruszyli do przodu gdzie już w 39 min znów do bramki trafia Dawid Tarabasz i w meczu mamy już 6:1, gospodarze praktycznie zamknęli rywali na swojej Polowie próbując zamiast strzelać na bramkę wejść z nią do bramki i tak w 51 min swoją 3 bramkę zdobywa Michał Kuczyński, w 52 min 8 bramkę zdobywa Marcel Dereń, w 56 min swoją drugą bramkę w tym meczu zdobywa Michał Drozda, chłopaki mieli wiele okazji do podwyższenia wyniku ale bramka była zamurowana i nie udało się zdobyć dwucyfrowego wyniku. Swoje bramki chłopaki mogą obejrzeć na stronie ŁĄCZY NAS PIŁKA na której umieszczone są wyniki i strzelcy bramek.