O UŚMIECH DZIECKA

W niedzielę Skrzaty i Żaki zagrały w turnieju piłkarskim "O Uśmiech Dziecka" pod patronatem Burmistrza Cybinki- Marka Kołodziejczyka. Nikt w tym turnieju nie był przegranym, wszystkie dzieci otrzymały z rąk pana Burmistrza pamiątkowe statuetki. Dodatkowo nagrodziliśmy wyróżniających się zawodników.

SKRZATY:

Najlepszy strzelec:

KAMIL ZAJĄC    5 goli

KUBA KOZINOGA   4

BARTEK RÓŻYCKI  4

Najlepszy piłkarz:

SZYMEK GRZEŚKÓW

JASIU KUCIKIEWICZ

ŁUKASZ CUŻYTEK

Najlepszy bramkarz:

WOJTEK RADKIEWICZ

CYPRIAN WORONA

OLIWIER RAJCHEL

GABRYŚ JANKOWSKI

Nagrody fair play:

WIKTOR SZOSTAK

ADAŚ NIEKRASZ

IGOR NOWICKI

OLEK CIERACH

IGOR CZERNIECKI

Na ostatni komentarz po turnieju w Słubicach odpowiem tak: Na turniej została zaproszona drużyna Skrzatów więc z miłą chęcią pojechaliśmy i świetnie się tam bawiliśmy. Poniżej przedstawiam zaproszenie na turniej w Różankach (Gorzów Wlkp). Drużyna Skrzatów pojedzie na pewno, ponieważ już raz tam graliśmy i bardzo nam się podobało.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy

„ JUNIOR”

66-416 Różanki

ul. Osiedle Parkowe 1/6, tel. 661-697-808

Konto Bankowe: Bank PEKAO S.A.

II O. Gorzów Wlkp. Nr: 86124036401111000041774535

Różanki 2015-06-06

Wszystkie kluby piłkarskie

OGÓLNOPOLSKIE TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW ROCZNIK 2006 ORAZ OSOBNO ŻAKÓW ROCZNIK 2007
I MŁODSI POD NAZWĄ „POWITANIE WAKACJI”

Zarząd LUKS „Junior” Różanki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału
w Ogólnopolskim Turnieju w Piłce Nożnej pod nazwą „Powitanie wakacji”. Turniej odbędzie się w dniu 28.06.2015r. (niedziela) o godz. 11.00 na stadionie sportowym w Różankach (na dwóch boiskach na głównej płycie boiska) w dwóch kategoriach wiekowych:

1. Żaków rocznik 2006
  2. Żaków rocznik 2007 i młodsi

Wszystkie drużyny otrzymają piękne puchary, dyplomy, wszyscy zawodnicy turnieju otrzymają duże medale z opisem, ciepły posiłek, napoje, słodycze. Najlepsi zawodnicy turnieju oraz trenerzy otrzymają nagrody rzeczowe.

Nagrody Extra w turnieju orlików rocznik 2005, żaków rocznik 2007 i żaków rocznik 2006:

- za zajęcie I, II i III miejsca w każdej kategorii wiekowej drużyny otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego - maks. 12 nagród.

Wpisowe za udział w turnieju wynosi od jednej drużyny 300zł (sł. trzysta złotych).

Chętne drużyny należy zgłosić telefonicznie do dnia 16.06.2015r. do Prezesa LUKS „Junior” Różanki: Henryka Wieczorek, tel. kom.: 661697808.

O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość wystawienia dwóch drużyn w każdej kategorii wiekowej.

Po otrzymaniu zgłoszeń wyślemy ponowne zaproszenia i regulaminy do drużyn, które zgłoszą się do turnieju oraz podamy konto bankowe, na które będzie trzeba wpłacić wpisowe za udział w turnieju.

W grze udział weźmie 5 zawodników + bramkarz. Każda drużyna składać się może maksymalnie do 12 zawodników.

Różanki znajdują się na trasie Gorzów Wlkp. – Strzelce Kraj. – 5 km od Gorzowa Wlkp.

Dołożymy wszelkich starań, aby impreza ta przyniosła wiele satysfakcji uczestniczącym w niej zespołom. Na pewno będzie to wspaniała zabawa.

Ze Sportowym Pozdrowieniem

LUKS „Junior” Różanki

Telefon kontaktowy do Prezesa LUKS „Junior” Różanki: 661697808

Ponadto zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej naszego Klubu: www.juniorrozanki.pl