PERŁOBRANIE

W niedzielę na stadionie w Cybince odbył się turniej piłkarski "Perłobranie", podczas którego podziękowaliśmy dla Prezesa Dariusza Pilżysa oraz Sekretarza Kazimierza Knebla za wieloletnią pracę społeczną w klubach z terenu Naszej Gminy. Pamiątkowe tablice oraz kwiaty (dla żon obu panów) wręczył Burmistrz Marek Kołodziejczyk.

Wyniki:

1. OLDBOYS SŁUBICE

2. ZORZA GRZMIĄCA

3. POLESIE BIAŁKÓW

4. WULMAR i PRZYJACIELE

5. ROTRANS CYBINKA

6. TRENERZY

7. JP POLONA (Junior Starszy)

8. JUNIOR MŁ I

9. JUNIOR MŁ II

Najlepszym strzelcem turnieju został GAWYLUK ADRIN (Zorza Grzmiąca), najlepszym piłkarzem FILAJECKI DANIEL (Polesie Białków), najlepszym bramkarzem STĘBALSKI MICHAŁ (Oldboys Słubice), najładniejszą bramkę w turnieju zdobył MAŁECKI DANIEL (Oldboys Słubice), nagrodę Fair Play otrzymał KOZINOGA KAMIL (Junior Mł I).

Podczas turnieju zorganizowano dla dzieci dmuchany plac zabaw, watę cukrową, napoje i kiełbaski z grila. To wszystko dzięki sponsorom:

Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich w Grzmiącej

Zakład Metalowy GEMO

Kraina Kota w Butach- Agnieszka Stępniak

Adam Worona

Rotrans- Roman Kozinoga

Geomet- Piotr Borowski

Anna Śliwińska

Aneta Gawryluk

Ania Radkiewicz

Kasia Zych

Emilian Grześków

"Dziadek Karola"

Józef Hołówko

Teresa Kobyłecka

Piotr Kolendo

Urszula Kozinoga

Mariusz Czarnecki

Dla wszystkich sponsorów serdecznie dziękuję!!!

Dziękuję również dla Darka Jaśkowiaka, Karola Kuperszmita i Dominika Halickiego za pomoc w przygotowaniu imprezy oraz dla Pana Mirosława Robaszyńskiego za udostępnienie wiaty gdzie miło spędziliśmy czas po turnieju.