Pierwszy mecze za nami!

W niedzielę w Zielonej Górze rozpoczęły się Minimistrzostwa Deichmann, nasza dwie drużyna Żaków reprezentują nasz klub w tych rozgrywkach. Dla niektórych są to pierwsze takie rozgrywki i uczestnictwo w takim cyklu turniejów.

Wyniki: Holandia to rocznik 2008/09

Holandia – Irlandia (Żary) 3-1 ( Różycki, Zając, Nowicki)

Holandia – Dania (Gubin) 3-3 (2x Różycki, Zając)

Wyniki: Portugalia to rocznik 2009/10

Portugalia - Kamerun (Żary II) 0-3

Portugalia – Japonia (Niwiska) 4-0 ( 3xSużytek, Śledź)

Skład Portugali: Jan Andryszak, Maciej Borysewicz, Aleksander Cierach, Łukasz Cużytek, Sielasie Mwamuye, Karol Orzeszko, Fabian Śledź, Patryk Sołtysiak, Krystian Stawiarz-Jednoszewski, Cyprian Worona.

Skład Holandii: Jakub Kozinoga, Kamil Zając, Bartłomiej Różycki, Szymon Grześków, Miłosz Macke, Igor Nowicki, Igor Zych, Wiktor Szostak, Oliwier Mielcarek, Jan Kucikiewicz.