Pogoń nie dogoniła Perły

Po trzech porażkach w A Klasie wreszcie zdobyliśmy komplet punktów. Wyjazdowe spotkanie w Wężyskach było bardzo udane choć zaczęło się od małej wpadki. Perła spóźniła się na mecz bo zawiódł prom na Odrze ale na boisku pokazaliśmy, że potrafimy walczyć. W pierwszej połowie pokazaliśmy, że dziś mamy dzień konia, wychodziło wszystko, a zepchnięci do obrony gospodarze musieli wyciągać piłkę z siatki aż cztery razy po dwóch bramkach Wojtka Golona oraz trafieniach Grześka Juszczaka i Łukasza Szostaka. Widać, że zmiana pozycji zawodników na boisku zrobiła swoje. Po przerwie straciliśmy bramkę już w drugiej minucie i Pogoń ruszyła do przodu. Nasz zespół zaczął popełniać błędy, i gospodarze nas przycisnęli. Sytuacji nie poprawiła bramka na 5-1 Wojtka Golona. Zespół się cofnął i nastąpiło oblężenie naszej bramki. Pogoń pod koniec spotkania zdobyła dwie bramki ale już nas nie dogoniła i zwycięstwo 5-3 stało się faktem. Mamy pierwsze punkty na koncie i czekamy na więcej.