SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

SKŁADKI  CZŁONKOWSKIE

W nowym sezonie t.j. od sierpnia każdy członek klubu (skrzat, żak, orlik, młodzik, junior, senior, członek zarządu, gospodarz obiektu, księgowa, prezes) będzie musiał uiścić miesięczną składkę członkowska w wysokości 20zł. Połowa tej kwoty trafi do budżetu klubu, a połowa do budżetu drużyny w której dany zawodnik się znajduje. Dlaczego składki są obowiązkowe? A no dlatego, że kluby utrzymują się z:

-dotacji

-składkek członkowskich

-sponsoringu

Nasz klub nie jest inny!!! Jeżeli chcemy się rozwijać musimy pomagać!!!

Piotr Kobyłecki