SKRZATY NA TURNIEJU W SŁUBICACH

W sobotę nasi najmłodsi zawodnicy zagrali w "Turnieju Żaków o Puchar Firmy WIMAR''. Był to turniej dla roczników 2007 i 2008, my natomiast pojechaliśmy z dziećmi z roczników 2008 i 2009. Nasi piłkarze radzili sobie świetnie. Pierwszy mecz w grupie przegraliśmy 0-3 z UKS Polonią Słubice I, drugi mecz z Wartą Gorzów II wygraliśmy 2-0 po bramkach Kamila Zająca oraz kapitana drużyny- Darka Futryka. Trzeci mecz grupowy przegraliśmy 0-1 z UKP Zielona Góra. W meczu o 5 miejsce piłkarze Perły zmierzyli się z Victorią Przecław. Mecz ten wygraliśmy 2-0, a gole strzelili: Kamil Zając i Kuba Kozinoga.

Klasyfikacja końcowa:

1. Warta Gorzów I

2. UKS Polonia Słubice I

3. UKP Zielona Góra

4. Czarni Witnica

5. Perła Cybinka

6. Victoria Przecław

7. Warta Gorzów II

8. UKS Polonia Słubice II

Skład drużyny: Darek Futryk, Cyprian Worona, Bartek Różycki, Szymek Grześków, Tomasz Borowski, Kuba Kozinoga,  Wojtek Radkiewicz, Adaśko (Śmietana) Niekrasz, Oskar Dziedzic, Kamil Zając, Igor Zych.

Turniej był zorganizowany perfekcyjnie, dzieci były bardzo...bardzo zadowolone. Rodzice jak zwykle bardzo...bardzo się zaangażowali za co bardzo...bardzo dziękuję. Każdy z piłkarzy zagrał świetnie, jednak puchar drużynowy oddałem dla najlepszego zawodnika naszej drużyny- Kamila Zająca. Następny (14.06) turniej Skrzaty zagrają z okazji 50-lecia istnienia MKS Steinpol- Ilanka Rzepin.