SPARINGI, TRENINGI SENIORÓW I JUNIORÓW

W niedzielny upał nasi seniorzy bez problemów poradzili sobie z Polesiem Białków wygrywając 8-2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Szostak Łukasz 2, Kraszewski Dawid 2, Kot Maciej 2, Kobusiński Szymon 1, Kozinoga Gabriel 1. W zespole seniorów zagrali trzej juniorzy: Martens Łukasz, Danieluk Kamil oraz bramkarz Kuźmicz Bartosz, którzy zebrali bardzo dobre noty za to spotkanie. Po meczu obie drużyny w przyjaznej atmosferze miło spędziły czas przy wspólnie zorganizowanym grilu...

TRENINGI SENIORÓW

-czwartek godz 19.00-21.00 Cybinka

piątek godz 18.00-20.00 Grzmiąca

TRENING JUNIORÓW

-czwartek 19.00-21.00 Cybinka

SPARINGI SENIORÓW

- Oldboys Słubice, niedziela (09.08) godz 19.00 (sztuczna murawa w Słubicach) , zbiórka 17.45 w Bieganowie (jedziemy autami)

- Chrobry Drzeńsko, niedziela (16.08) godz i miejsce do ustalenia (jesteśmy gospodarzem)
SPARINGI JUNIORÓW MŁ

-Ilanka Rzepin (junior mł), niedziela (09.08) godz 16.00 w Bieganowie, zbiórka 15.00

-Ilanka Rzepin (junior mł), niedziela (16.08) godz (do ustalenia) w Rzepinie (ul.poznańska)

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!