SPÓJNIA - PERŁA 3-3

SPÓJNIA - PERŁA  3-3

Trampkarze zagrali sparing w Ośnie Lubuskim. Mecz zakończył się wynikiem 3-3. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Łukasz Martens po asyście Miłosza Safiana z rzutu rożnego, Miłosz Safian bez asysty i Marsel Bałdowski po asyście Wiktora Sawy. Największe pochwały za ten mecz należą się właśnie dla Wiktora. Był cały czas "pod grą" , walczył i przede wszystkim bardzo dobrze rozgrywał. Szkoda, że nie udało się dowieść zwycięstwa do końcowego gwizdka (Ośno wyrównało już po 10 doliczonej minucie). Przeciwko naszej drużynie zostały odgwizdane 2 kontrowersyjne rzuty karne. Sędziowałem ja i robiłem to tak żeby nasi piłkarze mieli jak najciężej. Po meczu obie drużyny miło spędziły czas w pizzerii.

Piątkowy trening niestety odbędzie się na hali, ponieważ na stadionie w ten dzień czynione będą różne prace przygotowujące do sobotniego wyścigu kolarskiego.

W niedzielę Trampkarze wraz z Juniorami zagrają turniej "POŻEGNANIE JUNIORÓW" o godzinie 12.15 na głównej płycie Stadionu Miejskiego. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.