SPORTOWY WEEKEND W CYBINCE!

W sobotę 03.06.17 w Cybince odbył się turniej Orlików. Do Cybinki przyjechały wszystkie zaproszone drużyny: UKS Polonia Słubice, PAP Bosko Sulęcin, FA Krosno Odrz. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym po 12 minut. Nasze dwa zespoły zagrały bardzo dobrze zajmując wysokie miejsca. Brawo!
Składy drużyn: Perła I Cybinka: Maksymilian Majewski, Oskar Banaszkiewicz, Gracjan Pieczonka, Jakub Orzeszko, Kacper Dereń, Jakub Gawryluk, Krzysztof Nowak, Patryk Kiełbasa.
Perła II Cybinka: Konrad Stawiarz, Jakub Kozinoga, Szymon Grześków, Kacper Miarka, Kamil Zając, Wojciech Andryszak, David Twardy, Cyprian Worona, Bartek Różycki.

Oto wyniki
Perła I - Bosko II 5-0 ( 2x Oskar Banaszkiewicz, 2x Krzysztof Nowak, Kacper Dereń) Perła II - Polonia 3-2 ( Bartek Różycki, Kamil Zając, Szymon Grześków)
Boski I - FA Krosno 0 - 0 Perła I - Perła II 3-0 ( Banaszkiewicz, Dereń, Nowak) Polonia - Bosko I 0 - 0 Bosko II - FA Krosno 0 - 2 FA Krosno - Polonia 1-1 Bosko I - Perła I 1-2 ( Banaszkiewicz, Jakub Orzeszko) Perła II - Bosko II 1-1 ( Kamil Zając) Perła II - Bosko I 2-1 ( Różycki, Szymon Grześków) FA Krosno - Perła I 0-0 Bosko II - Polonia 1-1 Polonia - Perła I 0-5 (Gracjan Pieczonka, Jakub Gawryluk, Orzeszko, 2xBanaszkiewicz)
FA Krosno - Perła 2-0 Bosko I - Bosko II 3-0

Tabela Końcowa:

1.UKS Perła I Cybinka 13 (15-1)

2. FA Krosno Odrz. 10 (3-1)

3.UKS Perła II Cybinka 7 (6-9)

4.PAP Bosko I Sulęcin 5 (5-4)

5.UKS Polonia Słubice 3 (4-10)

6.PAP Bosko II Sulęcin 2 (2-13)

Konkurs Żonglerki:

1.Bartek Różycki (Uks Perła) - 47 kapek

2.Jakub Orzeszko(Uks Perła) - 45 kapek

3.Kacper Dereń (Uks Perła) - 27 kapek

Najlepszy strzelec - Oskar Banaszkiewicz (Uks I Perła) - 6 goli

Najlepszy zawodnik - Patryk Jasiński-Jaszczyszyn (FA Krosno Odrz.)

Najlepszy bramkarz - Konrad Stawiarz (Uks II Perła)

Najlepszy obrońca - Jakub Gawryluk (UKS I Perła)

Najlepszy drybler - Kacper Kosmala ( Bosko II Sulęcin)

Najładniejszy gol - Mateusz Kaczorowski (Bosko I Sulęcin)

Puchar Fair Play - Jakub Orzeszko (Uks I Perła) Sędziom: Dariuszowi Bałdowskiemu, Dominikowi Jaśkowiakowi oraz Dariuszowi Jaśkowiakowi dziękujemy za pomoc w prowadzeniu turnieju.