STAWIAMY NA MŁODZIEŻ

W czwartek odbyło się spotkanie seniorów, przybyło ponad 20 osób. Owszem brakowało kilku zawodników, jednak poinformowali nas o swojej nieobecności. Na spotkaniu podjęliśmy pewne decyzje, które będą dopracowane przez zarząd. Jest parę zasad i reguł, które zawodnicy muszą uszanować i zaakceptować bez względu co o tym myślą. Jeżeli ktoś myśli inaczej- trudno!!! Albo akceptujesz zasady i grasz, bo to kochasz albo... nie ma Cię w klubie!!! NIC NA SIŁĘ!!! Drzwi nie są zamknięte. Każdy może grać w tej drużynie.

Na zebraniu trener- Piotr Martens zapewnił mnie, że nasza młodzież (17,18,19,20 latkowie) będzie grać!!! Tego jako prezes dopilnuję! Wynik tej drużyny nie jest najważniejszy aczkolwiek mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie drużyna zajmie zdecydowanie wyższe miejsce w A klasie, a w następnych sezonach to właśnie ta młodzież będzie stanowić o sile tej drużyny!!! Już bardzo szybko będą mogli pokazać swoje umiejętności...

Zapraszam chętne drużyny na turniej, w którym podziękujemy za prace społeczną dla byłego już prezesa- Dariusza Pilżysa oraz dla sekretarza klubu- Kazimierza Knebla. Turniej ten (6 + bramkarz) zostanie rozegrany za tydzień w Cybince w niedzielę (19.07). Liczba miejsc ograniczona. Wpisowe 150zł.

Piotr Kobyłecki  tel. 667304904