Tasmaniaki CUP-Żaki.

W niedzielę 20.11.2017r. drużyna Żaków wzięła udział w turnieju Tasmaniaki CUP organizowanym przez Akademię Stilon Gorzów. Zawody rozgrywano na "zielonym dywanie" pod balonem. Nasza drużyna zagrała rewelacyjnie zajmując I miejsce, nasz zawodnik - Jan Kucikiewicz został wybrany Najlepszym Zawodnikiem niedzielnych zmagań. W zawodach udział wzięło 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. Mecze grupowe:
Perła - Zjednoczeni Przytoczna 4-1 (Jasiu Kucikiewicz 2,Olek Cierach 2)
Perła - Stilon Gorzów 1-0 ( Jasiu Kucikiewicz)
Perła - Celuloza Kostrzyn 0-0
Perła - Zryw I Zielona Góra 2-1 (Oliwier Mielcarek, Jasiu Kucikiewicz)
Perła - Chemik Gorzów 1-3 (Igor Nowicki)
Ćwierćfinały:
Celuloza Kostrzyn - Spartak Deszczno 3-0
Czwórka Kostrzyn - Chemik Gorzów 3-0
Stilon Gorzów - ISF Barlinek 1-1 karne 2-1
Perła - Zryw II Zielona Góra 2-1 (Jasiu Kucikiewicz, Oliwier Mielcarek)
Półfinały:
Celuloza Kostrzyn - UKS Czwórka Kostrzyn 0-0 karne 3-2
Perła - Stilon Gorzów 1-0 (Jasiu Kucikiewicz)
Finał:
Perła - Celuloza Kostrzyn 1-0 (Oliwier Mielcarek)

Skład: Igor Nowicki, Wiktor Szostak, Jasiu Kucikiewicz, Oliwier Mielcarek, Olek Cierach, Igor Zych, Patryk Sołtysiak, Sielasie Mwamuye.