zamknij reklamę

Tasmaniaki CUP-Żaki.

Tasmaniaki CUP-Żaki.

W niedzielę 20.11.2017r. drużyna Żaków wzięła udział w turnieju Tasmaniaki CUP organizowanym przez Akademię Stilon Gorzów. Zawody rozgrywano na "zielonym dywanie" pod balonem. Nasza drużyna zagrała rewelacyjnie zajmując I miejsce, nasz zawodnik - Jan Kucikiewicz został wybrany Najlepszym Zawodnikiem niedzielnych zmagań. W zawodach udział wzięło 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. Mecze grupowe:
Perła - Zjednoczeni Przytoczna 4-1 (Jasiu Kucikiewicz 2,Olek Cierach 2)
Perła - Stilon Gorzów 1-0 ( Jasiu Kucikiewicz)
Perła - Celuloza Kostrzyn 0-0
Perła - Zryw I Zielona Góra 2-1 (Oliwier Mielcarek, Jasiu Kucikiewicz)
Perła - Chemik Gorzów 1-3 (Igor Nowicki)
Ćwierćfinały:
Celuloza Kostrzyn - Spartak Deszczno 3-0
Czwórka Kostrzyn - Chemik Gorzów 3-0
Stilon Gorzów - ISF Barlinek 1-1 karne 2-1
Perła - Zryw II Zielona Góra 2-1 (Jasiu Kucikiewicz, Oliwier Mielcarek)
Półfinały:
Celuloza Kostrzyn - UKS Czwórka Kostrzyn 0-0 karne 3-2
Perła - Stilon Gorzów 1-0 (Jasiu Kucikiewicz)
Finał:
Perła - Celuloza Kostrzyn 1-0 (Oliwier Mielcarek)

Skład: Igor Nowicki, Wiktor Szostak, Jasiu Kucikiewicz, Oliwier Mielcarek, Olek Cierach, Igor Zych, Patryk Sołtysiak, Sielasie Mwamuye.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij