TORNEO LUBUSKIE O PUCHAR WÓJTA SŁOŃSKA

W piątek (tj. 26.08) zespół żaków zagrał w kolejnym turnieju "Torneo Lubuskie" w Słońsku. W zawodach udział wzięło 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. Mecze w grupie:

GKS Perła  2-3  ZAP Zbąszynek   (Oliwier Mielcarek, Kamil Zając)

GKS Perła  4-1  Spójnia Ośno Lubuskie   (Oliwier Mielcarek 2, Bartek Różycki, Kamil Zając)

GKS Perła  5-1 MKS Steinpol-Ilanka Rzepiun (Bartek Różycki 3, Miłosz Macke, Szymon Grześków)

GKS Perła  6-3  Lech Poznań FA   (Kamil Zając 2, Igor Nowicki 2, Szymon Grześków, Bartek Różycki)

GKS Perła   3-0  AP Międzyrzecz  (VO)

PÓŁFINAŁ

GKS Perła  0-2  Arkonia Szczecin

MECZ O 3 MIEJSCE

GKS Perła  3-1  KP Progres Gorzów Wlkp.  (Cyprian Worona, Bartek Różycki, Kamil Zając)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Arkonia Szczecin

2. ZAP Zbąszynek

3. GKS Perła Cybinka

4. KP Progres Gorzów Wlkp.

5.  MKS Steinpol-Ilanka Rzepin

6. AP Warta Gorzów Wlkp.

7. Spójnia Ośno Lubuskie

8. UKS Polonia Słubice

9. Warta Słońsk

10. Lech Poznań FA Dariusz Dudka

11. MLUKS Dwójka MOS Gubin

12. AP Międzyrzecz

Oczywiście z 3 miejsca jesteśmy bardzo zadowoleni. Tym razem chłopcy wygrali 5 piłek, które zostały dołączone do sprzętu treningowego. To już koniec letnich turniejów ale już za chwile rusza liga. Pierwsze dwa turnieje gramy w Cybince (11.09 oraz 18.09). Nasi rywale to dwie drużyny MLUKS Dwójka MOS Gubin oraz Czarni Czarnowo.