TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

W niedzielę w Rzepinie odbył się turniej halowy. W turnieju tym udział wzięło 8 zespołów podzielonych na 2 grupy.

Grupa A                                                                                  Grupa B

SPARTAK DESZCZNO                                                        POLONIA SŁUBICE

ILANKA RZEPIN II                                                                 ILANKA RZEPIN I

SPÓJNIA OŚNO                                                                    CHROBRY DRZEŃSKO

ZORZA KOWALÓW                                                               PERŁA CYBINKA

Pierwszy mecz w naszej grupie zakończył się naszą minimalną porażką. POLONIA 2-1 PERŁA (bramka Karol Tomaśko). W drugim meczu wygraliśmy z gospodarzem turnieju PERŁA 2-1 ILANKA I ( 2 bramki Miłosz Safian). W trzecim meczu grupowym odnieśliśmy zwycięstwo, które dało nam awans do półfinału PERŁA 2-1 CHROBRY ( bramki Dominik Knebel i Dominik Jaśkowiak). W półfinale stoczyliśmy równy bój z ILANKĄ II, a o wygranej gospodarzy przesądziły dopiero rzuty karne.

PÓŁFINAŁY

ILANKA II 0-0 PERŁA karne 3-2    (bramki z karnych Łukasz Martens i Fabian Kuperszmit)

POLONIA  5-1 DESZCZNO

Mecz o trzecie miejsce był również zacięty i tu także decydowały karne.

PERŁA 2-2 DESZCZNO karne 2-0  (bramki Karol Tomaśko i Fabian Kuperszmit)                                                           (bramki z karnych Łukasz Martens i Fabian Kuperszmit, Bartosz Kuźmicz obronił dwa karne))

FINAŁ

POLONIA 6-1 ILANKA II

Byliśmy blisko finału ale i tak zostaliśmy pochwaleni przez inne zespoły. Cieszy to, że jako jedyna drużyna potrafiliśmy skutecznie bronić się przed POLONIĄ SŁUBICE, która tak naprawdę zmiażdżyła resztę drużyn. Chciałbym również podziękować za zaproszenie od ILANKI RZEPIN. Trampkarze zdobyli kolejne doświadczenie a ja wiele się nauczyłem jeśli chodzi o organizację takiego turnieju, bo przygotowany był PERFEKCYJNIE!!! Po półfinałach przywieziono pizze oraz napoje. Każda z drużyn otrzymała dyplom i puchar, a trzy najlepsze zespoły również po piłce "adidas". Mam nadzieję, że uda nam się w styczniu zorganizować taki turniej, na który na pewno zaprosimy zespół z Rzepina. Na koniec jak to już mam w zwyczaju oddałem puchar dla najlepszego zawodnika z naszej drużyny (Karol Tomaśko). Na piłkę najbardziej zasłużył Dominik Jaśkowiak ale że Fabian Kuperszmit miał dziś urodziny więc ta piłka jest świetnym prezentem od całej drużyny trampkarzy.

SKŁAD:

Bartosz Kuźmicz, Dominik Jaśkowiak, Łukasz Martens, Fabian Kuperszmit, Karol Tomaśko, Filip Sandrzyk, Miłosz Safian, Dominik Knebel.