Turniej Orlików.

W sobotę 12.09.15 odbył się pierwszy turniej Orlików. Zespół w składzie: Kacper Zając, Michał Kuśmierek, Igor Komendo, Kacper Sakuta, Mateusz Błoński, Dawid Radkiewicz, Fabian Turczynowicz, Grzegorz Kachel, Karol Wierzbicki oraz Jakub Marczak przegrał swoje dwa mecze. Chłopaki nie ma się co załamywać, graliście dobrze, ale zabrakło kondycji i lepszej skuteczności. To są mecze, gdzie gra się już 2x 15 minut.

O to wyniki:

Gubin – Krosno 9-2

Perła – Gubin 6-3 br. dwie Zając K, Kuśmierek M.

Krosno – Perła 8-3 br. trzy Zając K

Drodzy Rodzice, skoro kupiliście szaliki klubowe, to należy w nich przyjść na turniej i kibicować swoim pociechom ! PAMIĘTAJCIE!

Życzymy powodzenia w następnym turnieju!

Trener( nie trenera!) Marek Orzeszko