Turniej Orlików!

W sobotę 24.06.17 wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez KS ,,Smogórzanka” Smogóry. W turnieju brało udział osiem drużyn. Nasz zespól zagrał bardzo dobrze wygrywając wszystkie mecze i ostatecznie zajmując pierwsze miejsce. Najlepszym bramkarzem został nasz zawodnik Maksymilian Majewski. BRAWO!
Oto wyniki:UKS - Spójnia Ośno 2-1 (Jakub Orzeszko, Bartek Różycki) UKS – Róża Różanki 2-1 (Różycki, Oskar Banaszkiewicz) UKS – Zieloni Lubiechnia 3-1 (Różycki , Banaszkiewicz, Orzeszko) Półfinał: UKS – Juwenia Boczów 4-1 (Różycki, Banaszkiewicz, Orzeszko, Kacper Dereń) Finał: UKS – Ilanka Rzepin 1-0 (Banaszkiewicz)

Skład: Maksymilian Majewski, Jakub Gawryluk, Jakub Orzeszko, Oskar Banaszkiewicz, Bartek Różycki, Kacper Dereń, Krzysztof Nowak.