TURNIEJ W SŁUBICACH

W sobotę 10 stycznia trampkarze rozegrali turniej w Słubicach. W turnieju tym wzięło udział 8 drużyn. Grupa A). POLONIA SŁUBICE I, SPARTAK DESZCZNO, ZORZA KOWALÓW i PERŁA CYBINKA. Grupa B). POLONIA SŁUBICE II, ILANKA RZEPIN, EISENHUTENSTADT i CHROBRY DRZEŃSKO. Mecze naszych trampkarzy w grupie: PERŁA - SPARTAK DESZCZNO 1-0 ( gol Filip Sandrzyk), PERŁA - POLONIA I  0-0, PERŁA - ZORZA KOWALÓW  3-0 ( Dominik Jaśkowiak, Karol Tomaśko, Miłosz Safian).

Półfinały:

PERŁA - ILANKA RZEPIN  0-1

POLONIA I - POLONIA II   0-1

Mecz o 3 miejsce

PERŁA - POLONIA I  0-5

Finał

POLONIA II - ILANKA RZEPIN 1-0

Znowu byliśmy blisko finału... W meczu o 3 miejsce kompletnie daliśmy ciała. Na szczęście puchary były przewidziane dla 4 najlepszych drużyn więc do domu nie wracaliśmy z pustymi rękoma. Puchar za 4 miejsce dostał najlepszy piłkarz naszej drużyny- Bartosz Kuźmicz. Na ten turniej 200zł (wpisowe) przeznaczył Prezes- Dariusz Pilżys. To nagroda dla trampkarzy za awans ligowy. Mamy kolejne zaproszenia 07.02 DESZCZNO oraz 15.02 OŚNO LUBUSKIE. Na każdy turniej wpisowe to 200zł... Drużyna trampkarzy chciałaby bardzo skorzystać z zaproszeń. Może znalazłby się jakiś sponsor?