TURNIEJ ŻAKÓW.

W sobotę, pod nieobecność jednej z drużyny wybraliśmy się na turniej Żaków do Nowogrodu Bobrzańskiego. Był to turniej ligowy podokręgu Krosna Odrzańskiego, gdzie grają takie zespoły jak: Budowlani Lubsko, Fadom Nowogród Bobrzański, Tęcza Krosno Odrzańskie, Tramp Osiecznica, Czarni Czarnowo. Nasz zespół wypadł w tych zmaganiach słabo, wygrywając tylko jeden mecz. Silną wolę walki było widać przez cały turniej ale brakowało mam skuteczności i wykończenia sytuacji. W meczach wystąpili wszyscy zawodnicy drugiej drużyny Perły Cybinka, którzy podczas turniejów grali bardzo mało albo wcale. W drużynie zadebiutowali nowi zawodnicy tacy jak: Wojciech Andryszak, Kacper Miarka, Konrad Stawiarz oraz Gracjan Pieczonka.

Skład drużyny: Karol Wierzbicki, Grzegorz Kachel, Sakuta Patryk, Jakub Gawryluk, Mikołaj Sawko, Oliwier Gromiak.

O to wyniki:

Perła – Budowlani 0-3

Perła – Fadom 1-4 (bramkę strzelił J. Gawryluk)

Perła – Tramp 0-8

Perła – Tęcza 0-3

Perła – Czarni 10-0 ( bramki strzelili P. Sakuta, K. Wierzbicki i 8x J. Gawryluk)

Jakub Gawryluk w tym turniej strzelił 9 bramek.                                                                                 Zdjęcia Grzegorz Sawko

Powiązana galeria: