Turniej Żaków 2009 w Rzepinie.

Nasi piłkarze w turnieju halowym w Rzepinie pokazali swoje umiejętności. Chłopcy nie bali się dryblować, strzelać oraz wykonywać różne sztuczki piłkarskie. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce, a turniej wygrała, chyba najlepsza drużyna w naszym województwie, UKS Czwórka Kostrzyn!
Na koniec wyróżniono indywidualnie najlepszych zawodników. Igor Nowicki został (wraz z dwoma kolegami z innych drużyn) najlepszym strzelcem turnieju, a Patryk Sołtysiak najlepszym bramkarzem.

Mecze grupowe:
Perła- Stal Sulęcin 4-0
(Oliwier Mielcarek, Sielasie Mwamuye, Jasiu Kucikiewicz, Igor Nowicki)
Perła- Chemik Gorzów 3-0
(Łukasz Cużytek, Igor Zych, Oliwier Mielcarek)
Perła - Ilanka I Rzepin 4-0
(Igor Nowicki 2, Łukasz Cużytek, Oliwier Mielcarek)
Półfinały:
Perła- Progres Gorzów 1-0 ( Igor Nowicki)
Czwórka Kostrzyn- Ilanka Rzepin 3-2
Mecz o 3 miejsce
Progres Gorzów- Ilanka I Rzepin 4-0
Finał
Perła- Czwórka Kostrzyn 2-2 (Oliwier Mielcarek, Igor Nowicki) karne 0-1
Skład: Igor Nowicki, Patryk Sołtysiak, Sielasie Mwamuye, Łukasz Cużytek, Wiktor Szostak, Jasiu Kucikiewicz, Igor Zych, Oliwier Mielcarek.