Turniej Żaków w Lipianach.

W sobotę nasza zespół Żaków pojechał na turnieju do Lipian. Drużyna nasza , która przy odrobinę lepszej skuteczności i większym zaangażowaniu w półfinale, powinna zagrać w finale. Na boiskowym parkiecie spotkały się następujące zespoły: FA Myślibórz, ISF Barlinek, Warta Gorzów, Orzeł Trzcińsko-Zdrój, Celuloza Kostrzyn, UKS Chemik Gorzów, Sokół Pyrzyce oraz Łucznik Strzelce Kraj. W fazie grupowej nasz zespół pokonuje ISF Barlinek(2-1) dwa gole strzelił Oskar Banaszkiewicz, a także pokonuje Orła Trzcińsko-Zdrój (5-0), dwie bramki strzelili: Oskar Banaszkiewicz, Krzysztof Nowak, Jakub Orzeszko oraz Kacper Dereń, kolejno remisujemy (0-0) z Wartą Gorzów i FA II Myślibórz. W półfinale przegrywamy z UKS Chemikiem Gorzów (2-0) po bardzo słabym występie. W meczu o trzecie miejsce z FA I Myślibórz pada wynik (1-1) bramka Oskara i to czego nie lubią zawodnicy rzuty karne po trzy a następnie do skutku. Pierwszego karnego nie strzela Szymon Duleba kolejne dwa karne pewnie wykonują Oskar i Krzyś. W tym samym czasie Maks broni rzut karny, jest 2-2. Do kolejnego karnego podchodzi Kacper Dereń płaskim strzałem strzela przy słupku gola, jest 3-2, ostatecznie Maks broni karnego i mamy trzecie miejsce. BRAWO! Zawodnikom należą się więc wyrazy wielkiego uznania. Dziękujemy FA Myślibórz za zaproszenie. A Marcinowi Banaszkiewiczowi za pomoc i wytrwałość .

Tabela końcowa:

1. UKS Chemik Gorzów Wlkp.
  2. Warta Gorzów Wlkp.
  3. GKS Perła Cybinka
  4. FA I Myślibórz
  5. ISF Barlinek
  6. Sokół Pyrzyce
  7. FA II Myślibórz
  8. Celuloza Kostrzyn
  9. MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój
  10. Łucznik Strzelce Kraj.

Najlepszy strzelec turnieju: Oskar Banaszkiewicz 5 bramek

Skład: Maksymilian Majewski, Jakub Orzeszko, Kacper Dereń, Szymon Duleba, Kacper Krajewski, Oskar Banaszkiewicz, Krzysztof Nowak.