Turniej Żaków w Zbąszynku

W ubiegły weekend odbył się Ogólnopolski Turniej Żaków o Puchar Burmistrza Zbąszynka. Nasza drużyna w składzie: Patryk Sakuta, Krzysztof Nowak, Oskar Banaszkiewicz, Jakub Gawryluk, Jakub Orzeszko, Olivier Gromiak, Kondrat Stawiarz, Szymon Duleba, Maksymilian Majewski, zajęła jedenaste miejsce.

O to wyniki:

ZAP Zbąszynek – Perła 2 -0

Pogoń I Szczecin- Perła 7 - 1 bramka O. Banaszkiewicz

Progres Gorzów – Perła 2-6 bramki K. Nowak, dwie J. Orzeszko, trzy O. Banaszkiewicz

Lech 2007 Poznań – Perła 6-0

AP Międzyrzecz – Perła 1-0

O miejsce X:

Czarni Żagań – Perła 3 -4 bramki dwie K. Nowak, J. Gawryluk

Jak na pierwszy turniej w tym sezonie nie było tak żle, brak treningu i przygotowania dał się we znaki zawodnikom. Lech i Pogoń był poza zasięgiem naszych umiejętności, natomiast w meczach z Zbąszynkiem i Międzyrzeczem mieliśmy sporo okazji żeby oba spotkania wygrać. A mecz z Czarnymi przegraliśmy na własne życzenie. Turniej wygrała ekipa BAF Barlinek, która w finale pokonała po serii rzutów karnych Pogoń I Szczecin. Na trzecim miejscu uplasował się Lech 2007 Poznań, który pokonał Stilon Gorzów.
Każda drużyna otrzymała nagrodę za zajęte miejsce. Nagrodzono również najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca turnieju. Dziewięć goli strzelił Oliwier Siciński z Czarnych Żagań, najlepiej bronił Xavier Konopacki z Lecha 2007 Poznań, a na boisku najlepiej radził sobie Krzysztof Stolarski z Pogoni I Szczecin.Zdjęcia z turnieju można zobaczyć na facebook  Perła Cybinka - drużyna sportowa

Gratulujemy wszystkim zawodnikom gry i ogromnego zaangażowania mimo upałów :). Powodzenia w sezonie...

Powiązana galeria: