WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KLUBU

W dniu 28 czerwca (niedziela) o godzinie 17.00 (pierwszy termin) i ewentualnie o godz. 17.15 (drugi termin) na stadionie w Cybince odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków w związku z rezygnacją z pełnienia funkcji w Zarządzie Klubu Prezesa Dariusza Pilżysa i Sekretarza Kazimierza Knebla. Walne Zgromadzenie Członków tym samym musi przeprowadzić nowe wybory.

Zapraszamy wszystkich członków Klubu oraz osoby, które chciałyby zostać członkami.

Porządek obrad:

1. Wybór przewodniczącego i protokolanta

2. Stwierdzenie quorum i ważności podejmowanych decyzji

3. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rezygnacji Prezesa Zarządu Dariusza Pilżysa i Sekretarza Zarządu Kazimierza Knebla

4. Sprawozdanie merytoryczne i finansowe Zarządu z działalności za rok 2014

5. Przedstawienie uchwały Komisji Rewizyjnej w sprawie sprawozdania finansowego Zarządu za rok 2014

6. Podjęcie  uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania Zarządu za rok 2014 i udzielenia absolutorium Zarządowi

7. Dyskusja

8. Przeprowadzenie wyborów członków Zarządu

9. Przeprowadzenie wyborów członków Komisji Rewizyjnej

10. Wystąpienie nowego Prezesa Zarządu

11. Zakończenie Zebrania