WYGRANA Z TĘCZĄ W KROŚNIE

Trampkarze w sobotę pojechali na mecz ligowy do Krosna. Spotkanie to było w miarę wyrównane jednak 3 punkty pojechały do Cybinki. Zwyciężyliśmy 2-0. W pierwszej połowie Łukasz Martens pokonał bramkarza lobem, a asystę zaliczył obchodzący tego dnia 13 urodziny Filip Sandrzyk.Po przerwie na 2-0 podwyższył Dominik Jaśkowiak, który jak zwykle strzelił z dystansu. Z tym, że teraz nie było to 20-30 metrów ale 35-40!!! Na wyróżnienie w tym meczu (oprócz już wymienionych) zasługuje Wiktor Sawa, który zagrał świetny mecz, a na zaczepki rywali zachował się jak profesjonalista- W OGÓLE  NIE REAGOWAŁ, BYŁ SKUPIONY TYLKO NA MECZU.  Po meczu cała drużyna zaśpiewała Filipowi 100 lat i w świetnych humorach wróciliśmy do Cybinki. Filip w tym meczu był kapitanem ale to wcale nie był prezent urodzinowy!!! TO NAGRODA ZA PODEJŚCIE DO TRENINGÓW!!! Taka sama nagroda czeka w ostatnim meczu ligowym Dominika Knebla. Przypomnę, że wcześniej w ten sam sposób został nagrodzony Bartosz Kuźmicz. Za tydzień ostatni mecz z wiceliderem, który traci do nas tylko 3 punkty, więc jeżeli nie przegramy tego spotkania to zakończymy runde jesienną na pierwszym miejscu. TYLKO, ŻE NIKT Z NAS NIE MYŚLI O JAKIMŚ REMISIE!!!