Żaki na medal

W sobotni poranek w Nowogrodzie Bobrzańskim, swoje zmagania o kolejne punkty rozpoczęli Żacy. Turniej rozpoczął się znakomicie wygraliśmy z Trampem 3-0, bramki zdobyli O. Banaszkiewicz i dwie K. Kobyłecki, zawodnicy grali rewelacyjnie, stwarzali dużo sytuacji podbramkowych, grali zespołowo, a przede wszystkim nie zawiodła w tym turnieju skuteczność. Drugi mecz z Fadomem wygraliśmy 4-1, bramki strzelili po dwie „Kicek” i K. Kobyłecki , znów znakomita gra zespołu, nie daliśmy gospodarzom szans na odniesienie zwycięstwa. Z najsłabszą obecnie drużyną w tych turniejach Tęcza zwyciężyliśmy 3-1 , bramki zdobyli J. Orzeszko i dwie K. Kobyłecki. Po szybko zdobytych bramkach wymieniliśmy zawodników na najmłodszych dając im szansę na grę, a grali dzielnie z wyjątkiem dwóch sytuacji podbramkowych. Brawo chłopaki, oby tak dalej. Mecz z liderem Cariną, był bardzo wyrównany do pierwszej połowy 1-1. Mecz przegraliśmy 1-4, bramkę honorową strzelił J. Orzeszko. W tym turnieju strzeliliśmy jedenaście bramek oraz straciliśmy sześć, z czego trzy były samobójczymi.

Ostatni turniej odbędzie się w najbliższą sobotę Krośnie Odrzańskim o godz.10.00

Treningi odbywają się w poniedziałek, środę, piątek o godz.16.30 na stadionie w Cybince

Powiązana galeria: