Zakończenie sezonu ORLIKÓW

W dniu 21.06.2015r., na Stadionie w Cybince odbyło się zakończenie sezonu Orlików. Zakończenie miało charakter piknikowy. Młodzi piłkarze rozegrali zacięte spotkanie z rodzicami wygrywając jedną bramką 11:10. W tym miejscu należy zaznaczyć, że rodzice robili co mogli aby nie przegrać meczu. W przerwie pomiędzy czterema połowami zostały wręczone srebrne medale dla zawodników za zajęcie drugiego miejsca w Mistrzostwach Podokręgu Krosno Odrzańskie w sezonie 2014/2015, kat. ORLIK. Uhonorowano medalem Pana Kazimierza Kucharek, który przez cały sezon, na każdym turnieju służył pomocą trenerowi ( i oby tak dalej). W biesiadnej atmosferze przeprowadzono konkurs rzutów karnych jednakże rodzice byli bez szans. Wielkie podziękowania należą się rodzicom którzy dopisali swoją obecnością na pikniku oraz Trenerowi Piotrowi Kobyłeckiemu za pomoc w organizacji imprezy.