zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
3:0*
Sparta Mierków
Pogoń Wężyska
1:1
Relax Grabice
LKS Czarni Czarnowo
0:2
Kado Górzyn
Perła Cybinka
0:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Błękitni Zabłocie
3:0*
Tramp Osiecznica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Mierków
3:0
Znicz Leśniów Wielki
Tramp Osiecznica
1:2
Perła Cybinka
Relax Grabice
3:2
LKS Czarni Czarnowo
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
5:0
Energetyk Dychów
Stal Jasień
3:0
Kado Górzyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wężyska
4:3
Sparta Mierków
Błękitni Zabłocie
0:1
Stal Jasień
Kado Górzyn
6:3
Relax Grabice
Znicz Leśniów Wielki
4:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Energetyk Dychów
2:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Mierków
0:2
LKS Czarni Czarnowo
Błękitni Zabłocie
4:1
Perła Cybinka
Tramp Osiecznica
1:7
Znicz Leśniów Wielki
Stal Jasień
3:1
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:0
Pogoń Wężyska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
1:1
Błękitni Zabłocie
Pogoń Wężyska
3:0
Tramp Osiecznica
LKS Czarni Czarnowo
0:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Perła Cybinka
2:10
Stal Jasień
Kado Górzyn
2:3
Sparta Mierków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wężyska
Pauza
Sparta Mierków
3:3
Relax Grabice
Błękitni Zabłocie
1:2
Znicz Leśniów Wielki
Tramp Osiecznica
1:2
LKS Czarni Czarnowo
Perła Cybinka
0:0
Energetyk Dychów
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
6:1
Kado Górzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
3:3
Stal Jasień
Kado Górzyn
6:1
Tramp Osiecznica
Znicz Leśniów Wielki
6:0
Perła Cybinka
Pogoń Wężyska
1:1
Błękitni Zabłocie
Relax Grabice
1:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Zabłocie
3:2
LKS Czarni Czarnowo
Tramp Osiecznica
1:3
Relax Grabice
Energetyk Dychów
4:4
Znicz Leśniów Wielki
Perła Cybinka
0:2
Pogoń Wężyska
Stal Jasień
0:2
Sparta Mierków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
2:0
Błękitni Zabłocie
Sparta Mierków
1:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Znicz Leśniów Wielki
1:1
Stal Jasień
Pogoń Wężyska
3:1
Energetyk Dychów
LKS Czarni Czarnowo
5:0
Perła Cybinka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Zabłocie
4:0
Relax Grabice
Tramp Osiecznica
0:5
Sparta Mierków
Znicz Leśniów Wielki
2:1
Pogoń Wężyska
Energetyk Dychów
1:7
LKS Czarni Czarnowo
Stal Jasień
4:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Perła Cybinka
2:6
Kado Górzyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
3:1
Energetyk Dychów
Pogoń Wężyska
0:0
Stal Jasień
LKS Czarni Czarnowo
2:4
Znicz Leśniów Wielki
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
7:0
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
5:2
Perła Cybinka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Leśniów Wielki
1:0
Kado Górzyn
Błękitni Zabłocie
4:2
Sparta Mierków
Stal Jasień
1:0
Tramp Osiecznica
Pogoń Wężyska
2:3
LKS Czarni Czarnowo
Energetyk Dychów
3:5
Relax Grabice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
4:2
Pogoń Wężyska
Sparta Mierków
5:0
Perła Cybinka
LKS Czarni Czarnowo
0:3
Stal Jasień
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:0
Błękitni Zabłocie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jasień
Pauza
Kado Górzyn
1:3
LKS Czarni Czarnowo
Relax Grabice
- : -
Pogoń Wężyska
Sparta Mierków
7:1
Energetyk Dychów
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
- : -
Perła Cybinka
Tramp Osiecznica
1:1
Błękitni Zabłocie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Zabłocie
Pauza
Kado Górzyn
- : -
Stal Jasień
Energetyk Dychów
- : -
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Znicz Leśniów Wielki
- : -
Sparta Mierków
LKS Czarni Czarnowo
- : -
Relax Grabice
Perła Cybinka
- : -
Tramp Osiecznica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Cybinka
Pauza
Relax Grabice
- : -
Kado Górzyn
Sparta Mierków
- : -
Pogoń Wężyska
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
- : -
Znicz Leśniów Wielki
Tramp Osiecznica
- : -
Energetyk Dychów
Stal Jasień
- : -
Błękitni Zabłocie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
Pauza
Relax Grabice
- : -
Stal Jasień
Znicz Leśniów Wielki
- : -
Tramp Osiecznica
Pogoń Wężyska
- : -
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
LKS Czarni Czarnowo
- : -
Sparta Mierków
Perła Cybinka
- : -
Błękitni Zabłocie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Leśniów Wielki
Pauza
Sparta Mierków
- : -
Kado Górzyn
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
- : -
LKS Czarni Czarnowo
Błękitni Zabłocie
- : -
Energetyk Dychów
Tramp Osiecznica
- : -
Pogoń Wężyska
Stal Jasień
- : -
Perła Cybinka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wężyska
Pauza
Kado Górzyn
- : -
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Relax Grabice
- : -
Sparta Mierków
Energetyk Dychów
- : -
Perła Cybinka
Znicz Leśniów Wielki
- : -
Błękitni Zabłocie
LKS Czarni Czarnowo
- : -
Tramp Osiecznica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarni Czarnowo
Pauza
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
- : -
Relax Grabice
Błękitni Zabłocie
- : -
Pogoń Wężyska
Perła Cybinka
- : -
Znicz Leśniów Wielki
Tramp Osiecznica
- : -
Kado Górzyn
Stal Jasień
- : -
Energetyk Dychów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
Pauza
Relax Grabice
- : -
Tramp Osiecznica
Sparta Mierków
- : -
Stal Jasień
Znicz Leśniów Wielki
- : -
Energetyk Dychów
Pogoń Wężyska
- : -
Perła Cybinka
LKS Czarni Czarnowo
- : -
Błękitni Zabłocie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
Pauza
Energetyk Dychów
- : -
Pogoń Wężyska
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
- : -
Sparta Mierków
Błękitni Zabłocie
- : -
Kado Górzyn
Perła Cybinka
- : -
LKS Czarni Czarnowo
Stal Jasień
- : -
Znicz Leśniów Wielki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
- : -
Perła Cybinka
Relax Grabice
- : -
Błękitni Zabłocie
Sparta Mierków
- : -
Tramp Osiecznica
Pogoń Wężyska
- : -
Znicz Leśniów Wielki
LKS Czarni Czarnowo
- : -
Energetyk Dychów
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
- : -
Stal Jasień
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Mierków
Pauza
Energetyk Dychów
- : -
Kado Górzyn
Znicz Leśniów Wielki
- : -
LKS Czarni Czarnowo
Perła Cybinka
- : -
Relax Grabice
Tramp Osiecznica
- : -
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Stal Jasień
- : -
Pogoń Wężyska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Pauza
Kado Górzyn
- : -
Znicz Leśniów Wielki
Relax Grabice
- : -
Energetyk Dychów
Sparta Mierków
- : -
Błękitni Zabłocie
LKS Czarni Czarnowo
- : -
Pogoń Wężyska
Tramp Osiecznica
- : -
Stal Jasień
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
Pauza
Stal Jasień
- : -
LKS Czarni Czarnowo
Relax Grabice
- : -
Znicz Leśniów Wielki
Pogoń Wężyska
- : -
Kado Górzyn
Błękitni Zabłocie
- : -
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Perła Cybinka
- : -
Sparta Mierków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij