zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Jasień
Energetyk Dychów
3:0
Sparta Mierków
Znicz Leśniów Wielki
2:1
Start Płoty
Pogoń Wężyska
1:1
Relax Grabice
LKS Czarni Czarnowo
0:2
Kado Górzyn
U.K.S. Perła Cybinka
0:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Błękitni Zabłocie
3:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękitni Zabłocie
Sparta Mierków
3:0
Znicz Leśniów Wielki
Tramp Osiecznica
1:2
U.K.S. Perła Cybinka
Start Płoty
2:3
Pogoń Wężyska
Relax Grabice
3:2
LKS Czarni Czarnowo
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
5:0
Energetyk Dychów
Stal Jasień
3:0
Kado Górzyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
U.K.S. Perła Cybinka
Pogoń Wężyska
4:3
Sparta Mierków
Błękitni Zabłocie
0:1
Stal Jasień
Kado Górzyn
6:3
Relax Grabice
Znicz Leśniów Wielki
4:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
LKS Czarni Czarnowo
3:3
Start Płoty
Energetyk Dychów
2:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Energetyk Dychów
Sparta Mierków
0:2
LKS Czarni Czarnowo
Błękitni Zabłocie
4:1
U.K.S. Perła Cybinka
Tramp Osiecznica
1:7
Znicz Leśniów Wielki
Start Płoty
2:1
Kado Górzyn
Stal Jasień
3:1
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:0
Pogoń Wężyska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Znicz Leśniów Wielki
Energetyk Dychów
1:1
Błękitni Zabłocie
Pogoń Wężyska
3:0
Tramp Osiecznica
LKS Czarni Czarnowo
0:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
U.K.S. Perła Cybinka
2:10
Stal Jasień
Kado Górzyn
3:5
Sparta Mierków
Relax Grabice
2:0
Start Płoty
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pogoń Wężyska
Sparta Mierków
3:3
Relax Grabice
Tramp Osiecznica
1:2
LKS Czarni Czarnowo
Błękitni Zabłocie
1:2
Znicz Leśniów Wielki
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Energetyk Dychów
Stal Jasień
2:2
Start Płoty
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
6:1
Kado Górzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Czarni Czarnowo
Energetyk Dychów
3:3
Stal Jasień
Kado Górzyn
6:1
Tramp Osiecznica
Znicz Leśniów Wielki
6:0
U.K.S. Perła Cybinka
Pogoń Wężyska
1:1
Błękitni Zabłocie
Start Płoty
5:1
Sparta Mierków
Relax Grabice
1:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kado Górzyn
Tramp Osiecznica
1:3
Relax Grabice
Energetyk Dychów
4:4
Znicz Leśniów Wielki
Błękitni Zabłocie
3:2
LKS Czarni Czarnowo
U.K.S. Perła Cybinka
0:2
Pogoń Wężyska
Stal Jasień
0:2
Sparta Mierków
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:4
Start Płoty
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Relax Grabice
Kado Górzyn
2:0
Błękitni Zabłocie
Znicz Leśniów Wielki
1:1
Stal Jasień
Pogoń Wężyska
3:1
Energetyk Dychów
LKS Czarni Czarnowo
5:0
U.K.S. Perła Cybinka
Sparta Mierków
1:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Start Płoty
3:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Zabłocie
4:0
Relax Grabice
Znicz Leśniów Wielki
2:1
Pogoń Wężyska
Tramp Osiecznica
0:5
Sparta Mierków
Energetyk Dychów
1:7
LKS Czarni Czarnowo
Stal Jasień
4:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
U.K.S. Perła Cybinka
2:6
Kado Górzyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Mierków
Kado Górzyn
3:1
Energetyk Dychów
Relax Grabice
5:2
U.K.S. Perła Cybinka
Pogoń Wężyska
0:0
Stal Jasień
LKS Czarni Czarnowo
2:4
Znicz Leśniów Wielki
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
7:0
Tramp Osiecznica
Start Płoty
1:2
Błękitni Zabłocie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Znicz Leśniów Wielki
1:0
Kado Górzyn
Błękitni Zabłocie
4:2
Sparta Mierków
Stal Jasień
1:0
Tramp Osiecznica
Energetyk Dychów
3:5
Relax Grabice
Pogoń Wężyska
2:3
LKS Czarni Czarnowo
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
Start Płoty
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tramp Osiecznica
Kado Górzyn
4:2
Pogoń Wężyska
Sparta Mierków
5:0
U.K.S. Perła Cybinka
LKS Czarni Czarnowo
0:3
Stal Jasień
Znicz Leśniów Wielki
12:1
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:0
Błękitni Zabłocie
Start Płoty
1:1
Energetyk Dychów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Jasień
Kado Górzyn
1:3
LKS Czarni Czarnowo
Sparta Mierków
7:1
Energetyk Dychów
Tramp Osiecznica
1:1
Błękitni Zabłocie
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
5:2
U.K.S. Perła Cybinka
Start Płoty
4:0
Znicz Leśniów Wielki
Relax Grabice
3:1
Pogoń Wężyska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękitni Zabłocie
Kado Górzyn
3:1
Stal Jasień
Energetyk Dychów
0:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Znicz Leśniów Wielki
1:3
Sparta Mierków
Pogoń Wężyska
1:1
Start Płoty
LKS Czarni Czarnowo
2:2
Relax Grabice
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
U.K.S. Perła Cybinka
Sparta Mierków
3:1
Pogoń Wężyska
Tramp Osiecznica
1:1
Energetyk Dychów
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:1
Znicz Leśniów Wielki
Stal Jasień
2:0
Błękitni Zabłocie
Start Płoty
4:1
LKS Czarni Czarnowo
Relax Grabice
3:5
Kado Górzyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Energetyk Dychów
Kado Górzyn
5:5
Start Płoty
Znicz Leśniów Wielki
3:0*
Tramp Osiecznica
Pogoń Wężyska
3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
Błękitni Zabłocie
Relax Grabice
0:4
Stal Jasień
LKS Czarni Czarnowo
1:4
Sparta Mierków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Znicz Leśniów Wielki
Sparta Mierków
2:2
Kado Górzyn
Błękitni Zabłocie
1:0
Energetyk Dychów
Tramp Osiecznica
1:2
Pogoń Wężyska
Start Płoty
2:1
Relax Grabice
Stal Jasień
8:1
U.K.S. Perła Cybinka
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:0
LKS Czarni Czarnowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pogoń Wężyska
Kado Górzyn
7:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Energetyk Dychów
4:1
U.K.S. Perła Cybinka
Znicz Leśniów Wielki
4:0
Błękitni Zabłocie
Relax Grabice
0:3*
Sparta Mierków
LKS Czarni Czarnowo
2:0
Tramp Osiecznica
Start Płoty
2:3
Stal Jasień
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Czarni Czarnowo
Sparta Mierków
1:3
Start Płoty
Błękitni Zabłocie
2:3
Pogoń Wężyska
Tramp Osiecznica
1:2
Kado Górzyn
U.K.S. Perła Cybinka
1:2
Znicz Leśniów Wielki
Stal Jasień
2:0
Energetyk Dychów
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:1
Relax Grabice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kado Górzyn
Sparta Mierków
1:3
Stal Jasień
Znicz Leśniów Wielki
4:2
Energetyk Dychów
Pogoń Wężyska
7:0
U.K.S. Perła Cybinka
Start Płoty
3:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Relax Grabice
3:3
Tramp Osiecznica
LKS Czarni Czarnowo
4:1
Błękitni Zabłocie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Relax Grabice
Energetyk Dychów
0:4
Pogoń Wężyska
Błękitni Zabłocie
2:3
Kado Górzyn
Tramp Osiecznica
0:4
Start Płoty
U.K.S. Perła Cybinka
1:4
LKS Czarni Czarnowo
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:0
Sparta Mierków
Stal Jasień
1:1
Znicz Leśniów Wielki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Start Płoty
Sparta Mierków
6:0
Tramp Osiecznica
Kado Górzyn
3:0
U.K.S. Perła Cybinka
Relax Grabice
5:1
Błękitni Zabłocie
Pogoń Wężyska
0:0
Znicz Leśniów Wielki
LKS Czarni Czarnowo
1:1
Energetyk Dychów
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:1
Stal Jasień
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Mierków
Znicz Leśniów Wielki
1:3
LKS Czarni Czarnowo
Błękitni Zabłocie
1:6
Start Płoty
Tramp Osiecznica
1:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
U.K.S. Perła Cybinka
1:4
Relax Grabice
Stal Jasień
2:0
Pogoń Wężyska
Energetyk Dychów
0:3
Kado Górzyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kado Górzyn
4:3
Znicz Leśniów Wielki
Relax Grabice
5:1
Energetyk Dychów
Sparta Mierków
2:1
Błękitni Zabłocie
Tramp Osiecznica
1:3
Stal Jasień
Start Płoty
7:1
U.K.S. Perła Cybinka
LKS Czarni Czarnowo
1:4
Pogoń Wężyska
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
Pauza
Stal Jasień
7:1
LKS Czarni Czarnowo
Relax Grabice
2:3
Znicz Leśniów Wielki
Energetyk Dychów
2:3
Start Płoty
Pogoń Wężyska
1:3
Kado Górzyn
Błękitni Zabłocie
2:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
U.K.S. Perła Cybinka
2:4
Sparta Mierków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości