zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
1:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
LKS Czarni Czarnowo
4:0
Pogoń Wężyska
Relax Grabice
3:4
TS Przylep
Żenisz Żenichów
2:3
Sparta Mierków
U.K.S. Perła Cybinka
1:3
Rywal Stargard Gubiński
Drzonkowianka Racula
2:5
Kado Górzyn
Zorza Ochla
2:2
Znicz Leśniów Wielki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
6:2
Relax Grabice
TS Przylep
12:0
U.K.S. Perła Cybinka
Zorza Ochla
5:1
LKS Czarni Czarnowo
Sparta Mierków
3:0
Kruszywo Stary Raduszec
Rywal Stargard Gubiński
0:1
Żenisz Żenichów
Pogoń Wężyska
0:1
Drzonkowianka Racula
Znicz Leśniów Wielki
2:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
5:0
Rywal Stargard Gubiński
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:4
Sparta Mierków
Relax Grabice
6:2
Pogoń Wężyska
Żenisz Żenichów
3:5
TS Przylep
LKS Czarni Czarnowo
1:4
Znicz Leśniów Wielki
U.K.S. Perła Cybinka
1:5
Kado Górzyn
Drzonkowianka Racula
3:1
Zorza Ochla
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
2:1
Żenisz Żenichów
Znicz Leśniów Wielki
6:4
Sparta Mierków
TS Przylep
7:1
Kruszywo Stary Raduszec
Zorza Ochla
4:6
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
3:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Pogoń Wężyska
3:5
U.K.S. Perła Cybinka
LKS Czarni Czarnowo
0:0
Drzonkowianka Racula
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
2:0
LKS Czarni Czarnowo
Sparta Mierków
2:0
Rywal Stargard Gubiński
Kruszywo Stary Raduszec
3:6
Kado Górzyn
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:4
TS Przylep
Żenisz Żenichów
0:5
Pogoń Wężyska
U.K.S. Perła Cybinka
3:3
Zorza Ochla
Drzonkowianka Racula
2:2
Znicz Leśniów Wielki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
2:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
TS Przylep
8:1
Sparta Mierków
Zorza Ochla
8:0
Żenisz Żenichów
Drzonkowianka Racula
1:2
Relax Grabice
Znicz Leśniów Wielki
3:1
Rywal Stargard Gubiński
Pogoń Wężyska
1:1
Kruszywo Stary Raduszec
LKS Czarni Czarnowo
1:3
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Mierków
4:1
Kado Górzyn
Kruszywo Stary Raduszec
1:1
Zorza Ochla
Rywal Stargard Gubiński
2:4
TS Przylep
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
9:2
Pogoń Wężyska
Relax Grabice
1:2
Znicz Leśniów Wielki
Żenisz Żenichów
3:1
LKS Czarni Czarnowo
U.K.S. Perła Cybinka
3:3
Drzonkowianka Racula
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
3:3
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Zorza Ochla
4:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Znicz Leśniów Wielki
1:5
TS Przylep
Drzonkowianka Racula
8:0
Żenisz Żenichów
Pogoń Wężyska
4:7
Sparta Mierków
LKS Czarni Czarnowo
0:1
Kruszywo Stary Raduszec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Mierków
0:4
Zorza Ochla
Kruszywo Stary Raduszec
1:4
Drzonkowianka Racula
TS Przylep
6:3
Kado Górzyn
Rywal Stargard Gubiński
4:2
Pogoń Wężyska
Żenisz Żenichów
2:5
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:3
LKS Czarni Czarnowo
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
Znicz Leśniów Wielki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Leśniów Wielki
4:1
Kado Górzyn
Zorza Ochla
4:2
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
4:2
Kruszywo Stary Raduszec
Pogoń Wężyska
0:7
TS Przylep
LKS Czarni Czarnowo
1:2
Sparta Mierków
U.K.S. Perła Cybinka
3:4
Żenisz Żenichów
Drzonkowianka Racula
5:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
1:0
Pogoń Wężyska
Sparta Mierków
1:1
Drzonkowianka Racula
Kruszywo Stary Raduszec
3:2
U.K.S. Perła Cybinka
TS Przylep
1:1
Zorza Ochla
Rywal Stargard Gubiński
3:3
LKS Czarni Czarnowo
Żenisz Żenichów
3:4
Znicz Leśniów Wielki
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:2
Relax Grabice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Leśniów Wielki
5:3
Pogoń Wężyska
Relax Grabice
6:1
Sparta Mierków
Żenisz Żenichów
4:3
Kruszywo Stary Raduszec
LKS Czarni Czarnowo
1:6
TS Przylep
U.K.S. Perła Cybinka
3:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Drzonkowianka Racula
10:1
Rywal Stargard Gubiński
Zorza Ochla
2:3
Kado Górzyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
3:0
LKS Czarni Czarnowo
Sparta Mierków
4:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kruszywo Stary Raduszec
1:2
Znicz Leśniów Wielki
TS Przylep
5:1
Drzonkowianka Racula
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
4:4
Żenisz Żenichów
Rywal Stargard Gubiński
0:1
Relax Grabice
Pogoń Wężyska
2:5
Zorza Ochla
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Mierków
2:0
Żenisz Żenichów
Znicz Leśniów Wielki
2:5
Zorza Ochla
TS Przylep
10:0
Relax Grabice
Pogoń Wężyska
1:1
LKS Czarni Czarnowo
Rywal Stargard Gubiński
1:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kado Górzyn
1:0
Drzonkowianka Racula
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
5:3
Kruszywo Stary Raduszec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
4:6
Kado Górzyn
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:4
Znicz Leśniów Wielki
Kruszywo Stary Raduszec
2:5
Sparta Mierków
U.K.S. Perła Cybinka
1:8
TS Przylep
Żenisz Żenichów
3:2
Rywal Stargard Gubiński
LKS Czarni Czarnowo
1:3
Zorza Ochla
Drzonkowianka Racula
1:4
Pogoń Wężyska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
5:1
U.K.S. Perła Cybinka
TS Przylep
2:0
Żenisz Żenichów
Sparta Mierków
8:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Pogoń Wężyska
5:0
Relax Grabice
Zorza Ochla
3:1
Drzonkowianka Racula
Znicz Leśniów Wielki
3:1
LKS Czarni Czarnowo
Rywal Stargard Gubiński
1:2
Kruszywo Stary Raduszec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Mierków
0:4
Znicz Leśniów Wielki
Kruszywo Stary Raduszec
0:5
TS Przylep
Żenisz Żenichów
0:1
Kado Górzyn
Relax Grabice
1:3
Zorza Ochla
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:0
Rywal Stargard Gubiński
U.K.S. Perła Cybinka
0:6
Pogoń Wężyska
Drzonkowianka Racula
12:2
LKS Czarni Czarnowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
7:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kado Górzyn
3:1
Kruszywo Stary Raduszec
Znicz Leśniów Wielki
2:6
Drzonkowianka Racula
Pogoń Wężyska
1:1
Żenisz Żenichów
TS Przylep
3:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Rywal Stargard Gubiński
0:0
Sparta Mierków
LKS Czarni Czarnowo
0:1
Relax Grabice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Mierków
1:7
TS Przylep
Kruszywo Stary Raduszec
2:3
Pogoń Wężyska
Relax Grabice
1:1
Drzonkowianka Racula
U.K.S. Perła Cybinka
1:4
LKS Czarni Czarnowo
Rywal Stargard Gubiński
0:5
Znicz Leśniów Wielki
Żenisz Żenichów
0:4
Zorza Ochla
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
4:1
Kado Górzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
10:1
Kruszywo Stary Raduszec
Kado Górzyn
2:1
Sparta Mierków
Znicz Leśniów Wielki
4:3
Relax Grabice
Pogoń Wężyska
1:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
TS Przylep
5:0
Rywal Stargard Gubiński
LKS Czarni Czarnowo
2:3
Żenisz Żenichów
Drzonkowianka Racula
8:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
1:0
Kado Górzyn
Sparta Mierków
2:1
Pogoń Wężyska
Kruszywo Stary Raduszec
0:3
LKS Czarni Czarnowo
TS Przylep
6:0
Znicz Leśniów Wielki
U.K.S. Perła Cybinka
4:2
Relax Grabice
Żenisz Żenichów
1:2
Drzonkowianka Racula
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:1
Zorza Ochla
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
1:0
Sparta Mierków
Kado Górzyn
2:2
TS Przylep
Znicz Leśniów Wielki
6:0
U.K.S. Perła Cybinka
Pogoń Wężyska
4:1
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
0:2
Żenisz Żenichów
LKS Czarni Czarnowo
4:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Drzonkowianka Racula
6:0
Kruszywo Stary Raduszec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
4:2
Znicz Leśniów Wielki
Sparta Mierków
1:2
LKS Czarni Czarnowo
Kruszywo Stary Raduszec
3:0*
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:4
Zorza Ochla
TS Przylep
3:1
Pogoń Wężyska
Żenisz Żenichów
5:0
U.K.S. Perła Cybinka
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:0
Drzonkowianka Racula
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
1:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Znicz Leśniów Wielki
5:3
Żenisz Żenichów
Drzonkowianka Racula
4:3
Sparta Mierków
Pogoń Wężyska
0:2
Kado Górzyn
Zorza Ochla
3:4
TS Przylep
LKS Czarni Czarnowo
4:0
Rywal Stargard Gubiński
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
Kruszywo Stary Raduszec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
4:2
Zorza Ochla
Sparta Mierków
1:2
Relax Grabice
Kruszywo Stary Raduszec
8:3
Żenisz Żenichów
Rywal Stargard Gubiński
1:2
Drzonkowianka Racula
Pogoń Wężyska
0:3
Znicz Leśniów Wielki
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
15:2
U.K.S. Perła Cybinka
TS Przylep
7:1
LKS Czarni Czarnowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
3:0*
Rywal Stargard Gubiński
Znicz Leśniów Wielki
5:2
Kruszywo Stary Raduszec
Żenisz Żenichów
4:5
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
LKS Czarni Czarnowo
2:4
Kado Górzyn
U.K.S. Perła Cybinka
3:7
Sparta Mierków
Drzonkowianka Racula
0:6
TS Przylep
Zorza Ochla
7:0
Pogoń Wężyska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij