zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Lubno
0:2
GKS Bledzew
Leśnik Lemierzyce
4:2
Favor Bobowicko
U.K.S. Perła Cybinka
4:4
Kosmos 78 Rudnica
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:5
AS Pieski
Znicz Trzemeszno
0:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Budowlani Murzynowo
12:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Kowalów
5:1
Chrobry Drzeńsko
KS Nowiny Wielkie
2:2
Warta Jeżyki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
1:1
Budowlani Murzynowo
Favor Bobowicko
4:2
U.K.S. Perła Cybinka
Leśnik Lemierzyce
3:2
Lubniewiczanka Lubniewice
Chrobry Drzeńsko
1:4
Spójnia II Ośno Lubuskie
Znicz Trzemeszno
3:0
AS Pieski
Zieloni Lubiechnia Wielka
5:2
Błękitni Lubno
KS Nowiny Wielkie
2:3
Zorza Kowalów
Warta Jeżyki
0:3
Kosmos 78 Rudnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
5:4
Favor Bobowicko
Błękitni Lubno
3:2
AS Pieski
Leśnik Lemierzyce
1:0
GKS Bledzew
U.K.S. Perła Cybinka
2:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Spójnia II Ośno Lubuskie
0:3
KS Nowiny Wielkie
Znicz Trzemeszno
5:1
Chrobry Drzeńsko
Budowlani Murzynowo
5:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
Zorza Kowalów
5:0
Warta Jeżyki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
3:4
Lubniewiczanka Lubniewice
GKS Bledzew
7:1
U.K.S. Perła Cybinka
Chrobry Drzeńsko
1:2
Błękitni Lubno
Budowlani Murzynowo
4:1
AS Pieski
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:2
Leśnik Lemierzyce
Zorza Kowalów
1:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
KS Nowiny Wielkie
2:3
Znicz Trzemeszno
Warta Jeżyki
4:3
Favor Bobowicko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
2:2
GKS Bledzew
Favor Bobowicko
2:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Błękitni Lubno
4:0
KS Nowiny Wielkie
Leśnik Lemierzyce
2:1
AS Pieski
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:1
Warta Jeżyki
Znicz Trzemeszno
4:3
Zorza Kowalów
Budowlani Murzynowo
5:1
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
6:2
Favor Bobowicko
Chrobry Drzeńsko
4:2
Leśnik Lemierzyce
U.K.S. Perła Cybinka
7:2
AS Pieski
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:1
Znicz Trzemeszno
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:2
Kosmos 78 Rudnica
Zorza Kowalów
5:1
Błękitni Lubno
KS Nowiny Wielkie
2:1
Budowlani Murzynowo
Warta Jeżyki
7:2
Lubniewiczanka Lubniewice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
3:4
AS Pieski
GKS Bledzew
9:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Favor Bobowicko
1:5
Zieloni Lubiechnia Wielka
Błękitni Lubno
0:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Leśnik Lemierzyce
0:2
KS Nowiny Wielkie
U.K.S. Perła Cybinka
3:4
Chrobry Drzeńsko
Znicz Trzemeszno
4:2
Warta Jeżyki
Budowlani Murzynowo
4:2
Zorza Kowalów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
1:5
AS Pieski
Chrobry Drzeńsko
2:3
Kosmos 78 Rudnica
Spójnia II Ośno Lubuskie
0:0
Budowlani Murzynowo
Znicz Trzemeszno
1:2
Błękitni Lubno
Zieloni Lubiechnia Wielka
4:2
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Kowalów
2:2
Leśnik Lemierzyce
KS Nowiny Wielkie
6:0
U.K.S. Perła Cybinka
Warta Jeżyki
2:4
GKS Bledzew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
3:1
KS Nowiny Wielkie
GKS Bledzew
7:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Favor Bobowicko
2:5
Chrobry Drzeńsko
Błękitni Lubno
10:1
Warta Jeżyki
Leśnik Lemierzyce
1:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
U.K.S. Perła Cybinka
0:7
Zorza Kowalów
Budowlani Murzynowo
5:0
Znicz Trzemeszno
Lubniewiczanka Lubniewice
3:1
AS Pieski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
3:2
AS Pieski
Błękitni Lubno
0:1
Budowlani Murzynowo
Chrobry Drzeńsko
3:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:0
U.K.S. Perła Cybinka
Znicz Trzemeszno
1:1
Leśnik Lemierzyce
Zorza Kowalów
1:2
Kosmos 78 Rudnica
KS Nowiny Wielkie
6:0
Favor Bobowicko
Warta Jeżyki
2:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
4:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
GKS Bledzew
5:1
Chrobry Drzeńsko
Favor Bobowicko
1:4
Zorza Kowalów
Leśnik Lemierzyce
0:1
Błękitni Lubno
U.K.S. Perła Cybinka
0:4
Znicz Trzemeszno
Budowlani Murzynowo
3:0
Warta Jeżyki
Zieloni Lubiechnia Wielka
4:0
AS Pieski
KS Nowiny Wielkie
4:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Lubno
5:0
U.K.S. Perła Cybinka
Chrobry Drzeńsko
1:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:0
Favor Bobowicko
Znicz Trzemeszno
1:3
Kosmos 78 Rudnica
Budowlani Murzynowo
4:3
Leśnik Lemierzyce
Zorza Kowalów
3:4
Lubniewiczanka Lubniewice
KS Nowiny Wielkie
3:1
GKS Bledzew
Warta Jeżyki
4:2
AS Pieski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
3:0
Błękitni Lubno
GKS Bledzew
3:0
Zorza Kowalów
Favor Bobowicko
1:0
Znicz Trzemeszno
Leśnik Lemierzyce
7:2
Warta Jeżyki
Chrobry Drzeńsko
3:2
AS Pieski
U.K.S. Perła Cybinka
2:4
Budowlani Murzynowo
Spójnia II Ośno Lubuskie
7:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:0
KS Nowiny Wielkie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Lubno
2:2
Favor Bobowicko
Leśnik Lemierzyce
5:1
U.K.S. Perła Cybinka
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:0
GKS Bledzew
Znicz Trzemeszno
4:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Budowlani Murzynowo
1:3
Kosmos 78 Rudnica
Zorza Kowalów
1:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
KS Nowiny Wielkie
0:2
AS Pieski
Warta Jeżyki
0:3
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
3:6
Leśnik Lemierzyce
GKS Bledzew
4:0
Znicz Trzemeszno
Favor Bobowicko
1:1
Budowlani Murzynowo
Błękitni Lubno
2:2
Lubniewiczanka Lubniewice
Chrobry Drzeńsko
1:4
KS Nowiny Wielkie
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
Warta Jeżyki
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
Zorza Kowalów
2:4
AS Pieski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
6:4
U.K.S. Perła Cybinka
GKS Bledzew
4:3
Błękitni Lubno
Favor Bobowicko
2:6
Leśnik Lemierzyce
Chrobry Drzeńsko
0:1
Zorza Kowalów
Zieloni Lubiechnia Wielka
6:1
Znicz Trzemeszno
AS Pieski
0:6
Spójnia II Ośno Lubuskie
Lubniewiczanka Lubniewice
1:1
Budowlani Murzynowo
Warta Jeżyki
2:4
KS Nowiny Wielkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
4:1
Warta Jeżyki
Błękitni Lubno
0:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
U.K.S. Perła Cybinka
7:0
Favor Bobowicko
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:1
Chrobry Drzeńsko
Budowlani Murzynowo
0:2
GKS Bledzew
Zorza Kowalów
1:0
KS Nowiny Wielkie
AS Pieski
1:4
Znicz Trzemeszno
Lubniewiczanka Lubniewice
1:4
Leśnik Lemierzyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
2:1
Leśnik Lemierzyce
Favor Bobowicko
1:2
Kosmos 78 Rudnica
Chrobry Drzeńsko
4:3
Znicz Trzemeszno
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:0
Budowlani Murzynowo
KS Nowiny Wielkie
1:3
Spójnia II Ośno Lubuskie
AS Pieski
2:3
Błękitni Lubno
Lubniewiczanka Lubniewice
6:2
U.K.S. Perła Cybinka
Warta Jeżyki
4:4
Zorza Kowalów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
3:0
Warta Jeżyki
Błękitni Lubno
2:0
Chrobry Drzeńsko
Leśnik Lemierzyce
2:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
U.K.S. Perła Cybinka
2:4
GKS Bledzew
Spójnia II Ośno Lubuskie
0:0
Zorza Kowalów
Znicz Trzemeszno
3:2
KS Nowiny Wielkie
AS Pieski
0:3
Budowlani Murzynowo
Lubniewiczanka Lubniewice
2:5
Kosmos 78 Rudnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
4:0
Kosmos 78 Rudnica
Chrobry Drzeńsko
2:4
Budowlani Murzynowo
Zieloni Lubiechnia Wielka
7:3
U.K.S. Perła Cybinka
Zorza Kowalów
2:2
Znicz Trzemeszno
KS Nowiny Wielkie
6:2
Błękitni Lubno
AS Pieski
1:3
Leśnik Lemierzyce
Lubniewiczanka Lubniewice
2:4
Favor Bobowicko
Warta Jeżyki
0:5
Spójnia II Ośno Lubuskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
0:5
Zieloni Lubiechnia Wielka
Favor Bobowicko
1:3
GKS Bledzew
Błękitni Lubno
0:5
Zorza Kowalów
Leśnik Lemierzyce
8:0
Chrobry Drzeńsko
Znicz Trzemeszno
1:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Budowlani Murzynowo
3:1
KS Nowiny Wielkie
AS Pieski
3:0
U.K.S. Perła Cybinka
Lubniewiczanka Lubniewice
9:0
Warta Jeżyki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Drzeńsko
2:3
U.K.S. Perła Cybinka
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:1
Błękitni Lubno
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:2
Favor Bobowicko
Zorza Kowalów
1:1
Budowlani Murzynowo
KS Nowiny Wielkie
3:3
Leśnik Lemierzyce
AS Pieski
3:1
Kosmos 78 Rudnica
Lubniewiczanka Lubniewice
0:8
GKS Bledzew
Warta Jeżyki
2:1
Znicz Trzemeszno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
5:0
Chrobry Drzeńsko
GKS Bledzew
3:0
Warta Jeżyki
Błękitni Lubno
1:5
Znicz Trzemeszno
Leśnik Lemierzyce
0:3
Zorza Kowalów
U.K.S. Perła Cybinka
1:2
KS Nowiny Wielkie
Budowlani Murzynowo
1:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
AS Pieski
6:5
Favor Bobowicko
Lubniewiczanka Lubniewice
1:4
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Drzeńsko
1:1
Favor Bobowicko
Spójnia II Ośno Lubuskie
6:0
Leśnik Lemierzyce
Znicz Trzemeszno
2:2
Budowlani Murzynowo
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:0
GKS Bledzew
Zorza Kowalów
5:1
U.K.S. Perła Cybinka
KS Nowiny Wielkie
4:1
Kosmos 78 Rudnica
AS Pieski
3:2
Lubniewiczanka Lubniewice
Warta Jeżyki
2:2
Błękitni Lubno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
3:2
Zorza Kowalów
Favor Bobowicko
0:2
KS Nowiny Wielkie
Leśnik Lemierzyce
2:3
Znicz Trzemeszno
U.K.S. Perła Cybinka
2:4
Spójnia II Ośno Lubuskie
Budowlani Murzynowo
2:0
Błękitni Lubno
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:0
Warta Jeżyki
AS Pieski
2:3
GKS Bledzew
Lubniewiczanka Lubniewice
7:1
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Lubno
3:2
Leśnik Lemierzyce
Chrobry Drzeńsko
1:4
GKS Bledzew
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:1
Kosmos 78 Rudnica
Znicz Trzemeszno
4:2
U.K.S. Perła Cybinka
Zorza Kowalów
5:0
Favor Bobowicko
AS Pieski
2:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Lubniewiczanka Lubniewice
2:0
KS Nowiny Wielkie
Warta Jeżyki
7:3
Budowlani Murzynowo
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
4:1
Znicz Trzemeszno
GKS Bledzew
5:3
KS Nowiny Wielkie
Favor Bobowicko
2:4
Spójnia II Ośno Lubuskie
Leśnik Lemierzyce
1:0
Budowlani Murzynowo
U.K.S. Perła Cybinka
1:5
Błękitni Lubno
Zieloni Lubiechnia Wielka
10:0
Chrobry Drzeńsko
AS Pieski
3:2
Warta Jeżyki
Lubniewiczanka Lubniewice
3:4
Zorza Kowalów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Lubno
0:3
Kosmos 78 Rudnica
Znicz Trzemeszno
7:0
Favor Bobowicko
Budowlani Murzynowo
3:0
U.K.S. Perła Cybinka
Zorza Kowalów
3:3
GKS Bledzew
KS Nowiny Wielkie
0:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
AS Pieski
6:1
Chrobry Drzeńsko
Lubniewiczanka Lubniewice
0:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Warta Jeżyki
2:1
Leśnik Lemierzyce
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Drzeńsko
0:2
Warta Jeżyki
AS Pieski
1:0
KS Nowiny Wielkie
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:2
Zorza Kowalów
GKS Bledzew
1:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Lubniewiczanka Lubniewice
3:1
Znicz Trzemeszno
Favor Bobowicko
0:2
Błękitni Lubno
Kosmos 78 Rudnica
3:1
Budowlani Murzynowo
U.K.S. Perła Cybinka
3:7
Leśnik Lemierzyce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Lemierzyce
1:1
Kosmos 78 Rudnica
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Znicz Trzemeszno
0:3
GKS Bledzew
Budowlani Murzynowo
4:3
Favor Bobowicko
KS Nowiny Wielkie
5:0
Chrobry Drzeńsko
AS Pieski
5:1
Zorza Kowalów
Lubniewiczanka Lubniewice
3:3
Błękitni Lubno
Warta Jeżyki
8:4
U.K.S. Perła Cybinka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij