zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
3:1
Iskra Głuchowo
Juwenia Boczów
0:6
SKP Słubice
Chrobry Drzeńsko
1:7
Lubniewiczanka Lubniewice
U.K.S. Perła Cybinka
5:2
AS Pieski
Zieloni Lubiechnia Wielka
4:0
Znicz Trzemeszno
Zorza Kowalów
3:1
GKS Bledzew
WKS Wędrzyn
3:1
Favor Bobowicko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
2:1
U.K.S. Perła Cybinka
Znicz Trzemeszno
2:2
WKS Wędrzyn
AS Pieski
4:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Lubniewiczanka Lubniewice
1:2
Juwenia Boczów
SKP Słubice
3:1
GKP Pszczew
Ilanka II Rzepin
2:0
Favor Bobowicko
Iskra Głuchowo
3:7
Zorza Kowalów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
5:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Favor Bobowicko
2:1
Znicz Trzemeszno
Chrobry Drzeńsko
1:4
Ilanka II Rzepin
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
Iskra Głuchowo
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:1
GKS Bledzew
Zorza Kowalów
3:1
SKP Słubice
WKS Wędrzyn
3:0
AS Pieski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
2:5
WKS Wędrzyn
Chrobry Drzeńsko
0:5
Juwenia Boczów
AS Pieski
2:3
Favor Bobowicko
Lubniewiczanka Lubniewice
1:4
Zorza Kowalów
SKP Słubice
5:0
U.K.S. Perła Cybinka
Ilanka II Rzepin
8:1
Znicz Trzemeszno
Iskra Głuchowo
4:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
2:0
Chrobry Drzeńsko
Juwenia Boczów
2:2
Ilanka II Rzepin
Favor Bobowicko
2:2
GKS Bledzew
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Znicz Trzemeszno
2:4
AS Pieski
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:3
SKP Słubice
WKS Wędrzyn
3:1
Iskra Głuchowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
4:0
GKP Pszczew
GKS Bledzew
2:0
Znicz Trzemeszno
Chrobry Drzeńsko
1:4
Zorza Kowalów
Lubniewiczanka Lubniewice
1:4
Zieloni Lubiechnia Wielka
SKP Słubice
1:3
WKS Wędrzyn
Ilanka II Rzepin
5:0
AS Pieski
Iskra Głuchowo
4:4
Favor Bobowicko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:5
Ilanka II Rzepin
Favor Bobowicko
0:3
SKP Słubice
U.K.S. Perła Cybinka
5:0
Chrobry Drzeńsko
Znicz Trzemeszno
3:1
Iskra Głuchowo
Zorza Kowalów
2:0
Juwenia Boczów
AS Pieski
3:3
GKS Bledzew
WKS Wędrzyn
2:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
0:2
Zorza Kowalów
Juwenia Boczów
4:0
U.K.S. Perła Cybinka
Chrobry Drzeńsko
0:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Lubniewiczanka Lubniewice
2:2
Favor Bobowicko
SKP Słubice
5:3
Znicz Trzemeszno
Ilanka II Rzepin
4:0
GKS Bledzew
Iskra Głuchowo
3:2
AS Pieski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
2:1
Iskra Głuchowo
U.K.S. Perła Cybinka
5:1
GKP Pszczew
Znicz Trzemeszno
2:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:0
Juwenia Boczów
Zorza Kowalów
1:4
Ilanka II Rzepin
AS Pieski
3:3
SKP Słubice
WKS Wędrzyn
3:1
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
0:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
Juwenia Boczów
5:1
WKS Wędrzyn
Chrobry Drzeńsko
3:2
Favor Bobowicko
Zorza Kowalów
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
Lubniewiczanka Lubniewice
4:1
AS Pieski
SKP Słubice
6:1
GKS Bledzew
Ilanka II Rzepin
6:0
Iskra Głuchowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
1:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Favor Bobowicko
1:3
Juwenia Boczów
U.K.S. Perła Cybinka
1:2
Ilanka II Rzepin
Znicz Trzemeszno
5:0
Chrobry Drzeńsko
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:2
Zorza Kowalów
Iskra Głuchowo
1:5
SKP Słubice
WKS Wędrzyn
0:0
GKP Pszczew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
3:1
Favor Bobowicko
Juwenia Boczów
3:0
Znicz Trzemeszno
Chrobry Drzeńsko
1:1
AS Pieski
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Zorza Kowalów
3:2
WKS Wędrzyn
Lubniewiczanka Lubniewice
9:0
Iskra Głuchowo
Ilanka II Rzepin
3:1
SKP Słubice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
3:0
Chrobry Drzeńsko
Favor Bobowicko
1:6
Zorza Kowalów
Znicz Trzemeszno
0:3
GKP Pszczew
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:3
Ilanka II Rzepin
AS Pieski
1:3
Juwenia Boczów
SKP Słubice
10:0
Lubniewiczanka Lubniewice
WKS Wędrzyn
4:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
7:2
AS Pieski
Juwenia Boczów
6:2
GKS Bledzew
Chrobry Drzeńsko
2:0
Iskra Głuchowo
U.K.S. Perła Cybinka
1:2
Favor Bobowicko
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:1
WKS Wędrzyn
Zorza Kowalów
3:1
Znicz Trzemeszno
Ilanka II Rzepin
10:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
1:0
GKP Pszczew
Favor Bobowicko
2:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Znicz Trzemeszno
2:0
U.K.S. Perła Cybinka
AS Pieski
0:1
Zorza Kowalów
SKP Słubice
11:0
Chrobry Drzeńsko
Iskra Głuchowo
2:6
Juwenia Boczów
WKS Wędrzyn
0:4
Ilanka II Rzepin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
1:3
Zorza Kowalów
Favor Bobowicko
3:0
WKS Wędrzyn
Znicz Trzemeszno
3:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
AS Pieski
2:2
U.K.S. Perła Cybinka
Lubniewiczanka Lubniewice
1:0
Chrobry Drzeńsko
SKP Słubice
3:0
Juwenia Boczów
Iskra Głuchowo
1:5
GKP Pszczew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:2
SKP Słubice
Juwenia Boczów
1:5
Lubniewiczanka Lubniewice
Favor Bobowicko
0:0
Ilanka II Rzepin
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
GKS Bledzew
Zieloni Lubiechnia Wielka
4:3
AS Pieski
Zorza Kowalów
2:0
Iskra Głuchowo
WKS Wędrzyn
0:3
Znicz Trzemeszno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
3:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
Znicz Trzemeszno
2:0
Favor Bobowicko
AS Pieski
3:0
WKS Wędrzyn
Lubniewiczanka Lubniewice
1:0
GKP Pszczew
SKP Słubice
2:2
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
3:3
Chrobry Drzeńsko
Iskra Głuchowo
0:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
0:1
Chrobry Drzeńsko
Favor Bobowicko
2:5
AS Pieski
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
SKP Słubice
Znicz Trzemeszno
1:0
Ilanka II Rzepin
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:0
Iskra Głuchowo
Zorza Kowalów
0:0
Lubniewiczanka Lubniewice
WKS Wędrzyn
0:3
GKS Bledzew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
3:3
Favor Bobowicko
Chrobry Drzeńsko
2:0
GKP Pszczew
AS Pieski
3:2
Znicz Trzemeszno
Lubniewiczanka Lubniewice
2:2
U.K.S. Perła Cybinka
SKP Słubice
5:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Ilanka II Rzepin
8:3
Juwenia Boczów
Iskra Głuchowo
3:0
WKS Wędrzyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
4:1
Juwenia Boczów
Favor Bobowicko
5:3
Iskra Głuchowo
Znicz Trzemeszno
0:1
GKS Bledzew
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:5
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Kowalów
1:0
Chrobry Drzeńsko
AS Pieski
2:0
Ilanka II Rzepin
WKS Wędrzyn
0:3
SKP Słubice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
3:3
Zorza Kowalów
GKS Bledzew
4:1
AS Pieski
Chrobry Drzeńsko
1:3
U.K.S. Perła Cybinka
Lubniewiczanka Lubniewice
3:0
WKS Wędrzyn
SKP Słubice
8:2
Favor Bobowicko
Ilanka II Rzepin
1:0
GKP Pszczew
Iskra Głuchowo
5:0
Znicz Trzemeszno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
2:2
Ilanka II Rzepin
Favor Bobowicko
2:2
Lubniewiczanka Lubniewice
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
Juwenia Boczów
Znicz Trzemeszno
1:6
SKP Słubice
Zieloni Lubiechnia Wielka
2:1
Chrobry Drzeńsko
Zorza Kowalów
4:0
GKP Pszczew
AS Pieski
6:2
Iskra Głuchowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
3:2
U.K.S. Perła Cybinka
Juwenia Boczów
2:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Chrobry Drzeńsko
3:0
WKS Wędrzyn
Lubniewiczanka Lubniewice
2:1
Znicz Trzemeszno
SKP Słubice
10:0
AS Pieski
Ilanka II Rzepin
3:1
Zorza Kowalów
Iskra Głuchowo
1:0
GKS Bledzew
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
1:3
SKP Słubice
Favor Bobowicko
3:2
Chrobry Drzeńsko
U.K.S. Perła Cybinka
2:3
Zorza Kowalów
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:1
GKP Pszczew
AS Pieski
5:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Iskra Głuchowo
3:0
Ilanka II Rzepin
WKS Wędrzyn
0:3
Juwenia Boczów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
3:0
WKS Wędrzyn
Juwenia Boczów
4:4
Favor Bobowicko
Chrobry Drzeńsko
1:1
Znicz Trzemeszno
Zorza Kowalów
6:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
Lubniewiczanka Lubniewice
0:3
GKS Bledzew
SKP Słubice
1:2
Iskra Głuchowo
Ilanka II Rzepin
3:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
0:2
GKP Pszczew
Znicz Trzemeszno
3:4
Juwenia Boczów
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:0
U.K.S. Perła Cybinka
AS Pieski
3:2
Chrobry Drzeńsko
SKP Słubice
0:2
Ilanka II Rzepin
Iskra Głuchowo
2:5
Lubniewiczanka Lubniewice
WKS Wędrzyn
0:3
Zorza Kowalów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
4:0
Znicz Trzemeszno
Juwenia Boczów
1:5
AS Pieski
Chrobry Drzeńsko
0:3
GKS Bledzew
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
WKS Wędrzyn
Zorza Kowalów
5:3
Favor Bobowicko
Lubniewiczanka Lubniewice
1:3
SKP Słubice
Ilanka II Rzepin
3:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
7:1
Juwenia Boczów
Favor Bobowicko
1:4
U.K.S. Perła Cybinka
Znicz Trzemeszno
1:1
Zorza Kowalów
AS Pieski
2:4
GKP Pszczew
Lubniewiczanka Lubniewice
1:2
Ilanka II Rzepin
Iskra Głuchowo
4:1
Chrobry Drzeńsko
WKS Wędrzyn
0:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
2:0
GKS Bledzew
Juwenia Boczów
2:6
Iskra Głuchowo
Chrobry Drzeńsko
2:5
SKP Słubice
U.K.S. Perła Cybinka
0:1
Znicz Trzemeszno
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:0
Favor Bobowicko
Zorza Kowalów
2:2
AS Pieski
Ilanka II Rzepin
3:0
WKS Wędrzyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij