zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Lemierzyce
2:0
Chrobry Drzeńsko
U.K.S. Perła Cybinka
4:4
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Marwice
1:5
Błękitni II Lubno
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:0
AS Pieski
Iskra Głuchowo
0:3
GKS Bledzew
Juwenia Boczów
0:2
GKP Pszczew
Favor Bobowicko
1:1
Znicz Trzemeszno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
4:0
Iskra Głuchowo
GKS Bledzew
1:1
Znicz Trzemeszno
Favor Bobowicko
1:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Chrobry Drzeńsko
1:4
Juwenia Boczów
AS Pieski
0:3
Tor-Bud Baczyna
Zorza Marwice
1:1
Leśnik Lemierzyce
Błękitni II Lubno
4:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:2
Znicz Trzemeszno
Juwenia Boczów
1:0
Zorza Marwice
Leśnik Lemierzyce
3:1
Błękitni II Lubno
U.K.S. Perła Cybinka
4:2
AS Pieski
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:2
GKS Bledzew
Iskra Głuchowo
6:0
Chrobry Drzeńsko
Tor-Bud Baczyna
4:2
Favor Bobowicko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
GKS Bledzew
3:2
Tor-Bud Baczyna
Favor Bobowicko
2:1
U.K.S. Perła Cybinka
Leśnik Lemierzyce
3:1
Juwenia Boczów
Chrobry Drzeńsko
1:5
Znicz Trzemeszno
AS Pieski
1:4
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Marwice
1:2
Iskra Głuchowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
3:6
Błękitni II Lubno
U.K.S. Perła Cybinka
0:3
GKS Bledzew
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:0
Chrobry Drzeńsko
Lubniewiczanka Lubniewice
3:1
Favor Bobowicko
Iskra Głuchowo
2:3
Leśnik Lemierzyce
Tor-Bud Baczyna
1:2
GKP Pszczew
Zorza Marwice
2:2
Znicz Trzemeszno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
5:2
U.K.S. Perła Cybinka
Juwenia Boczów
1:2
Iskra Głuchowo
GKS Bledzew
1:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Leśnik Lemierzyce
6:1
Znicz Trzemeszno
Chrobry Drzeńsko
2:2
Tor-Bud Baczyna
Zorza Marwice
0:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Błękitni II Lubno
4:2
AS Pieski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
2:1
Znicz Trzemeszno
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
Chrobry Drzeńsko
Zieloni Lubiechnia Wielka
2:2
Leśnik Lemierzyce
AS Pieski
2:6
Favor Bobowicko
Lubniewiczanka Lubniewice
3:3
GKP Pszczew
Iskra Głuchowo
0:1
Błękitni II Lubno
Tor-Bud Baczyna
1:3
Zorza Marwice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
1:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
GKS Bledzew
5:0
AS Pieski
Leśnik Lemierzyce
2:0
Tor-Bud Baczyna
Chrobry Drzeńsko
2:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Iskra Głuchowo
3:2
Znicz Trzemeszno
Zorza Marwice
2:3
U.K.S. Perła Cybinka
Błękitni II Lubno
3:3
Favor Bobowicko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
2:3
GKS Bledzew
U.K.S. Perła Cybinka
2:3
Leśnik Lemierzyce
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:4
Iskra Głuchowo
AS Pieski
0:3
GKP Pszczew
Lubniewiczanka Lubniewice
3:4
Zorza Marwice
Tor-Bud Baczyna
4:3
Juwenia Boczów
Błękitni II Lubno
6:3
Znicz Trzemeszno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
6:2
Favor Bobowicko
Juwenia Boczów
4:1
U.K.S. Perła Cybinka
Leśnik Lemierzyce
1:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Chrobry Drzeńsko
4:2
AS Pieski
Zieloni Lubiechnia Wielka
2:0
Znicz Trzemeszno
Iskra Głuchowo
2:4
Tor-Bud Baczyna
Błękitni II Lubno
3:2
GKS Bledzew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
1:0
GKP Pszczew
Favor Bobowicko
2:4
Chrobry Drzeńsko
U.K.S. Perła Cybinka
3:1
Iskra Głuchowo
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:3
Błękitni II Lubno
AS Pieski
3:0
Zorza Marwice
Lubniewiczanka Lubniewice
1:4
Juwenia Boczów
Tor-Bud Baczyna
6:2
Znicz Trzemeszno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Lemierzyce
1:3
AS Pieski
Chrobry Drzeńsko
1:4
GKS Bledzew
U.K.S. Perła Cybinka
3:3
Znicz Trzemeszno
Zieloni Lubiechnia Wielka
2:1
Tor-Bud Baczyna
Iskra Głuchowo
3:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Marwice
1:4
Favor Bobowicko
Błękitni II Lubno
5:3
GKP Pszczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
7:0
Chrobry Drzeńsko
GKS Bledzew
2:2
Zorza Marwice
Favor Bobowicko
2:2
Leśnik Lemierzyce
U.K.S. Perła Cybinka
4:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
AS Pieski
2:3
Juwenia Boczów
Lubniewiczanka Lubniewice
7:2
Znicz Trzemeszno
Tor-Bud Baczyna
3:6
Błękitni II Lubno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
0:3
Favor Bobowicko
Leśnik Lemierzyce
1:3
GKS Bledzew
Zieloni Lubiechnia Wielka
4:4
Lubniewiczanka Lubniewice
Iskra Głuchowo
4:0
AS Pieski
Tor-Bud Baczyna
6:3
U.K.S. Perła Cybinka
Zorza Marwice
1:3
GKP Pszczew
Błękitni II Lubno
5:1
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
7:1
Leśnik Lemierzyce
GKS Bledzew
2:1
Juwenia Boczów
Favor Bobowicko
2:3
Iskra Głuchowo
Chrobry Drzeńsko
6:1
Zorza Marwice
U.K.S. Perła Cybinka
1:4
Błękitni II Lubno
AS Pieski
2:0
Znicz Trzemeszno
Lubniewiczanka Lubniewice
10:3
Tor-Bud Baczyna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:0
Juwenia Boczów
GKS Bledzew
2:1
Iskra Głuchowo
Chrobry Drzeńsko
2:4
Leśnik Lemierzyce
Znicz Trzemeszno
4:2
Favor Bobowicko
AS Pieski
4:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Lubniewiczanka Lubniewice
2:4
U.K.S. Perła Cybinka
Błękitni II Lubno
4:1
Zorza Marwice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
4:1
Chrobry Drzeńsko
Leśnik Lemierzyce
4:3
Zorza Marwice
Znicz Trzemeszno
0:1
GKS Bledzew
Zieloni Lubiechnia Wielka
2:0
Favor Bobowicko
Lubniewiczanka Lubniewice
2:1
Błękitni II Lubno
Iskra Głuchowo
2:2
GKP Pszczew
Tor-Bud Baczyna
2:1
AS Pieski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
4:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Favor Bobowicko
4:1
Tor-Bud Baczyna
Chrobry Drzeńsko
0:0
Iskra Głuchowo
Znicz Trzemeszno
2:1
GKP Pszczew
AS Pieski
3:1
U.K.S. Perła Cybinka
Zorza Marwice
0:7
Juwenia Boczów
Błękitni II Lubno
3:2
Leśnik Lemierzyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
3:0
Leśnik Lemierzyce
U.K.S. Perła Cybinka
2:2
Favor Bobowicko
Znicz Trzemeszno
0:0
Chrobry Drzeńsko
Zieloni Lubiechnia Wielka
4:3
GKP Pszczew
Lubniewiczanka Lubniewice
3:3
AS Pieski
Iskra Głuchowo
2:0
Zorza Marwice
Tor-Bud Baczyna
2:3
GKS Bledzew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
7:0
Tor-Bud Baczyna
GKS Bledzew
2:0
U.K.S. Perła Cybinka
Favor Bobowicko
2:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Leśnik Lemierzyce
2:0
Iskra Głuchowo
Chrobry Drzeńsko
2:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Znicz Trzemeszno
5:1
Zorza Marwice
Błękitni II Lubno
3:1
Juwenia Boczów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
GKP Pszczew
Znicz Trzemeszno
1:2
Leśnik Lemierzyce
Zieloni Lubiechnia Wielka
6:1
Zorza Marwice
AS Pieski
1:2
Błękitni II Lubno
Lubniewiczanka Lubniewice
4:2
GKS Bledzew
Iskra Głuchowo
0:0
Juwenia Boczów
Tor-Bud Baczyna
1:1
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Favor Bobowicko
5:2
AS Pieski
Leśnik Lemierzyce
2:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Chrobry Drzeńsko
5:0
U.K.S. Perła Cybinka
Znicz Trzemeszno
2:1
Juwenia Boczów
Zorza Marwice
3:4
Tor-Bud Baczyna
Błękitni II Lubno
6:1
Iskra Głuchowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
2:5
Błękitni II Lubno
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
Zorza Marwice
Znicz Trzemeszno
0:0
Iskra Głuchowo
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:5
Juwenia Boczów
AS Pieski
1:0
GKS Bledzew
Lubniewiczanka Lubniewice
9:0
Chrobry Drzeńsko
Tor-Bud Baczyna
0:3
Leśnik Lemierzyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:2
AS Pieski
Juwenia Boczów
1:1
Tor-Bud Baczyna
GKS Bledzew
2:1
Favor Bobowicko
Leśnik Lemierzyce
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Znicz Trzemeszno
0:5
Błękitni II Lubno
Iskra Głuchowo
2:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
Zorza Marwice
5:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
4:0
Błękitni II Lubno
Favor Bobowicko
3:3
GKP Pszczew
U.K.S. Perła Cybinka
2:5
Juwenia Boczów
Znicz Trzemeszno
5:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
AS Pieski
5:1
Chrobry Drzeńsko
Lubniewiczanka Lubniewice
1:5
Leśnik Lemierzyce
Tor-Bud Baczyna
1:0
Iskra Głuchowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:2
GKS Bledzew
Juwenia Boczów
3:2
Lubniewiczanka Lubniewice
Chrobry Drzeńsko
4:1
Favor Bobowicko
Znicz Trzemeszno
1:3
Tor-Bud Baczyna
Iskra Głuchowo
1:2
U.K.S. Perła Cybinka
Zorza Marwice
4:5
AS Pieski
Błękitni II Lubno
2:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
3:0
Błękitni II Lubno
GKS Bledzew
3:1
Chrobry Drzeńsko
Favor Bobowicko
8:1
Zorza Marwice
Znicz Trzemeszno
2:1
U.K.S. Perła Cybinka
AS Pieski
2:5
Leśnik Lemierzyce
Lubniewiczanka Lubniewice
1:3
Iskra Głuchowo
Tor-Bud Baczyna
3:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Lubiechnia Wielka
4:1
U.K.S. Perła Cybinka
Chrobry Drzeńsko
1:4
GKP Pszczew
Błękitni II Lubno
5:3
Tor-Bud Baczyna
Znicz Trzemeszno
3:4
Lubniewiczanka Lubniewice
Juwenia Boczów
1:4
AS Pieski
Leśnik Lemierzyce
2:3
Favor Bobowicko
Zorza Marwice
4:2
GKS Bledzew
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
6:0
Zorza Marwice
GKS Bledzew
1:2
Leśnik Lemierzyce
Favor Bobowicko
3:2
Juwenia Boczów
Chrobry Drzeńsko
5:3
Błękitni II Lubno
U.K.S. Perła Cybinka
4:0
Tor-Bud Baczyna
AS Pieski
1:1
Iskra Głuchowo
Lubniewiczanka Lubniewice
2:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
4:3
GKS Bledzew
Leśnik Lemierzyce
0:0
GKP Pszczew
Znicz Trzemeszno
4:1
AS Pieski
Iskra Głuchowo
1:1
Favor Bobowicko
Tor-Bud Baczyna
6:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Marwice
2:4
Chrobry Drzeńsko
Błękitni II Lubno
5:2
U.K.S. Perła Cybinka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości