zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
7:0
Chrobry Drzeńsko
Favor Bobowicko
2:1
Lubniewiczanka Lubniewice
U.K.S. Perła Cybinka
0:7
Juwenia Boczów
Zieloni Lubiechnia Wielka
5:3
Znicz Trzemeszno
KS Nowiny Wielkie
2:3
Błękitni II Lubno
Iskra Głuchowo
0:2
AS Pieski
Kosmos 78 Rudnica
4:2
Zorza Kowalów
Polonia II Słubice
0:8
Leśnik Lemierzyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Lemierzyce
2:3
KS Nowiny Wielkie
Chrobry Drzeńsko
0:2
Juwenia Boczów
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Iskra Głuchowo
Znicz Trzemeszno
5:0
Favor Bobowicko
Zorza Kowalów
1:1
Lubniewiczanka Lubniewice
AS Pieski
6:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kosmos 78 Rudnica
0:5
Polonia II Słubice
Błękitni II Lubno
1:3
GKP Pszczew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
9:3
Leśnik Lemierzyce
Favor Bobowicko
1:0
AS Pieski
Zieloni Lubiechnia Wielka
4:1
U.K.S. Perła Cybinka
KS Nowiny Wielkie
1:0
Kosmos 78 Rudnica
Lubniewiczanka Lubniewice
1:3
Znicz Trzemeszno
Iskra Głuchowo
6:0
Chrobry Drzeńsko
Błękitni II Lubno
1:1
Juwenia Boczów
Polonia II Słubice
2:5
Zorza Kowalów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Lemierzyce
2:1
Juwenia Boczów
Chrobry Drzeńsko
1:4
Zieloni Lubiechnia Wielka
U.K.S. Perła Cybinka
3:2
Favor Bobowicko
Zorza Kowalów
5:3
Znicz Trzemeszno
AS Pieski
6:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Kosmos 78 Rudnica
0:1
GKP Pszczew
Błękitni II Lubno
1:0
Iskra Głuchowo
Polonia II Słubice
1:2
KS Nowiny Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
10:1
Polonia II Słubice
Favor Bobowicko
1:3
Chrobry Drzeńsko
Znicz Trzemeszno
2:2
AS Pieski
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:0
Błękitni II Lubno
KS Nowiny Wielkie
3:2
Zorza Kowalów
Lubniewiczanka Lubniewice
4:1
U.K.S. Perła Cybinka
Iskra Głuchowo
2:1
Leśnik Lemierzyce
Kosmos 78 Rudnica
0:5
Juwenia Boczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Lemierzyce
2:4
Zieloni Lubiechnia Wielka
Chrobry Drzeńsko
8:3
Lubniewiczanka Lubniewice
U.K.S. Perła Cybinka
2:5
Znicz Trzemeszno
Zorza Kowalów
3:0
AS Pieski
KS Nowiny Wielkie
0:5
GKP Pszczew
Kosmos 78 Rudnica
0:3
Iskra Głuchowo
Błękitni II Lubno
5:3
Favor Bobowicko
Polonia II Słubice
3:3
Juwenia Boczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
4:1
Zorza Kowalów
Favor Bobowicko
4:4
Leśnik Lemierzyce
Znicz Trzemeszno
4:3
Chrobry Drzeńsko
Zieloni Lubiechnia Wielka
5:2
Kosmos 78 Rudnica
KS Nowiny Wielkie
1:1
Juwenia Boczów
AS Pieski
3:1
U.K.S. Perła Cybinka
Lubniewiczanka Lubniewice
1:2
Błękitni II Lubno
Iskra Głuchowo
1:0
Polonia II Słubice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:1
Juwenia Boczów
Leśnik Lemierzyce
5:2
Lubniewiczanka Lubniewice
Chrobry Drzeńsko
3:4
AS Pieski
Zorza Kowalów
4:1
U.K.S. Perła Cybinka
KS Nowiny Wielkie
7:1
Iskra Głuchowo
Kosmos 78 Rudnica
1:2
Favor Bobowicko
Błękitni II Lubno
2:3
Znicz Trzemeszno
Polonia II Słubice
1:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
1:5
Polonia II Słubice
U.K.S. Perła Cybinka
4:2
Chrobry Drzeńsko
Znicz Trzemeszno
1:2
Leśnik Lemierzyce
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:3
KS Nowiny Wielkie
Zorza Kowalów
2:3
Juwenia Boczów
AS Pieski
4:2
Błękitni II Lubno
Lubniewiczanka Lubniewice
1:4
Kosmos 78 Rudnica
Iskra Głuchowo
1:1
GKP Pszczew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
3:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Juwenia Boczów
3:1
Iskra Głuchowo
Leśnik Lemierzyce
1:1
AS Pieski
Zorza Kowalów
3:1
Chrobry Drzeńsko
KS Nowiny Wielkie
3:1
Favor Bobowicko
Kosmos 78 Rudnica
4:4
Znicz Trzemeszno
Błękitni II Lubno
2:5
U.K.S. Perła Cybinka
Polonia II Słubice
4:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
1:1
GKP Pszczew
Chrobry Drzeńsko
1:1
Błękitni II Lubno
U.K.S. Perła Cybinka
1:1
Leśnik Lemierzyce
Znicz Trzemeszno
3:0
Polonia II Słubice
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:2
Juwenia Boczów
AS Pieski
0:0
Kosmos 78 Rudnica
Lubniewiczanka Lubniewice
2:2
KS Nowiny Wielkie
Iskra Głuchowo
1:4
Zorza Kowalów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
10:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Juwenia Boczów
3:0
Favor Bobowicko
Leśnik Lemierzyce
2:1
Chrobry Drzeńsko
Zorza Kowalów
5:2
Błękitni II Lubno
KS Nowiny Wielkie
5:3
Znicz Trzemeszno
Iskra Głuchowo
1:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kosmos 78 Rudnica
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
Polonia II Słubice
8:5
AS Pieski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
4:1
Iskra Głuchowo
Chrobry Drzeńsko
1:3
Kosmos 78 Rudnica
U.K.S. Perła Cybinka
3:2
Polonia II Słubice
Znicz Trzemeszno
2:2
GKP Pszczew
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:2
Zorza Kowalów
AS Pieski
1:2
KS Nowiny Wielkie
Lubniewiczanka Lubniewice
2:3
Juwenia Boczów
Błękitni II Lubno
3:0
Leśnik Lemierzyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:0
AS Pieski
Juwenia Boczów
5:0
Znicz Trzemeszno
Zieloni Lubiechnia Wielka
10:1
Favor Bobowicko
Zorza Kowalów
8:4
Leśnik Lemierzyce
KS Nowiny Wielkie
6:5
U.K.S. Perła Cybinka
Iskra Głuchowo
0:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Kosmos 78 Rudnica
1:4
Błękitni II Lubno
Polonia II Słubice
4:1
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
1:0
Zorza Kowalów
Leśnik Lemierzyce
2:1
Kosmos 78 Rudnica
Chrobry Drzeńsko
5:2
KS Nowiny Wielkie
U.K.S. Perła Cybinka
1:6
GKP Pszczew
Znicz Trzemeszno
4:2
Iskra Głuchowo
AS Pieski
1:0
Juwenia Boczów
Lubniewiczanka Lubniewice
1:4
Zieloni Lubiechnia Wielka
Błękitni II Lubno
0:5
Polonia II Słubice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
2:4
U.K.S. Perła Cybinka
Leśnik Lemierzyce
10:1
Polonia II Słubice
Chrobry Drzeńsko
0:2
GKP Pszczew
Znicz Trzemeszno
1:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
Zorza Kowalów
3:0
Kosmos 78 Rudnica
AS Pieski
3:0
Iskra Głuchowo
Lubniewiczanka Lubniewice
1:0
Favor Bobowicko
Błękitni II Lubno
1:4
KS Nowiny Wielkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
10:2
Błękitni II Lubno
Juwenia Boczów
2:0
Chrobry Drzeńsko
Favor Bobowicko
3:0
Znicz Trzemeszno
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:2
AS Pieski
KS Nowiny Wielkie
2:0
Leśnik Lemierzyce
Lubniewiczanka Lubniewice
3:10
Zorza Kowalów
Iskra Głuchowo
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
Polonia II Słubice
0:1
Kosmos 78 Rudnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
4:0
Błękitni II Lubno
Leśnik Lemierzyce
2:3
GKP Pszczew
Chrobry Drzeńsko
3:0
Iskra Głuchowo
U.K.S. Perła Cybinka
0:4
Zieloni Lubiechnia Wielka
Znicz Trzemeszno
2:2
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Kowalów
9:2
Polonia II Słubice
AS Pieski
5:1
Favor Bobowicko
Kosmos 78 Rudnica
1:3
KS Nowiny Wielkie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
3:3
Kosmos 78 Rudnica
Juwenia Boczów
4:0
Leśnik Lemierzyce
Favor Bobowicko
3:0
U.K.S. Perła Cybinka
Znicz Trzemeszno
3:1
Zorza Kowalów
Zieloni Lubiechnia Wielka
9:2
Chrobry Drzeńsko
KS Nowiny Wielkie
7:3
Polonia II Słubice
Lubniewiczanka Lubniewice
7:5
AS Pieski
Iskra Głuchowo
0:3
Błękitni II Lubno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
5:1
Kosmos 78 Rudnica
Leśnik Lemierzyce
1:0
Iskra Głuchowo
Chrobry Drzeńsko
1:3
Favor Bobowicko
U.K.S. Perła Cybinka
3:2
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Kowalów
3:1
KS Nowiny Wielkie
AS Pieski
1:4
Znicz Trzemeszno
Błękitni II Lubno
0:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Polonia II Słubice
1:4
GKP Pszczew
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
3:1
KS Nowiny Wielkie
Juwenia Boczów
6:3
Polonia II Słubice
Favor Bobowicko
2:0
Błękitni II Lubno
Znicz Trzemeszno
4:0
U.K.S. Perła Cybinka
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:0
Leśnik Lemierzyce
AS Pieski
2:3
Zorza Kowalów
Lubniewiczanka Lubniewice
5:3
Chrobry Drzeńsko
Iskra Głuchowo
0:1
Kosmos 78 Rudnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
2:0
KS Nowiny Wielkie
Leśnik Lemierzyce
4:1
Favor Bobowicko
Chrobry Drzeńsko
3:2
Znicz Trzemeszno
U.K.S. Perła Cybinka
0:2
AS Pieski
Zorza Kowalów
3:1
GKP Pszczew
Kosmos 78 Rudnica
3:6
Zieloni Lubiechnia Wielka
Błękitni II Lubno
3:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Polonia II Słubice
0:2
Iskra Głuchowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
2:1
GKP Pszczew
Favor Bobowicko
1:4
Kosmos 78 Rudnica
U.K.S. Perła Cybinka
2:3
Zorza Kowalów
Znicz Trzemeszno
0:1
Błękitni II Lubno
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:4
Polonia II Słubice
AS Pieski
1:3
Chrobry Drzeńsko
Lubniewiczanka Lubniewice
6:0
Leśnik Lemierzyce
Iskra Głuchowo
1:4
KS Nowiny Wielkie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
4:0
Iskra Głuchowo
Juwenia Boczów
1:1
Zorza Kowalów
Leśnik Lemierzyce
3:2
Znicz Trzemeszno
Chrobry Drzeńsko
7:1
U.K.S. Perła Cybinka
KS Nowiny Wielkie
0:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kosmos 78 Rudnica
1:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Błękitni II Lubno
3:2
AS Pieski
Polonia II Słubice
4:3
Favor Bobowicko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
0:3
KS Nowiny Wielkie
Chrobry Drzeńsko
2:3
Zorza Kowalów
U.K.S. Perła Cybinka
1:1
Błękitni II Lubno
Znicz Trzemeszno
3:1
Kosmos 78 Rudnica
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:3
GKP Pszczew
AS Pieski
3:0
Leśnik Lemierzyce
Lubniewiczanka Lubniewice
5:1
Polonia II Słubice
Iskra Głuchowo
0:3
Juwenia Boczów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:0
Favor Bobowicko
Juwenia Boczów
1:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
Leśnik Lemierzyce
4:1
U.K.S. Perła Cybinka
Zorza Kowalów
3:0
Iskra Głuchowo
KS Nowiny Wielkie
5:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Kosmos 78 Rudnica
0:1
AS Pieski
Błękitni II Lubno
4:1
Chrobry Drzeńsko
Polonia II Słubice
3:1
Znicz Trzemeszno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
1:6
Juwenia Boczów
Chrobry Drzeńsko
3:3
Leśnik Lemierzyce
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
Kosmos 78 Rudnica
Znicz Trzemeszno
0:0
KS Nowiny Wielkie
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:0
Iskra Głuchowo
AS Pieski
7:3
Polonia II Słubice
Lubniewiczanka Lubniewice
2:7
GKP Pszczew
Błękitni II Lubno
1:3
Zorza Kowalów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
5:1
Znicz Trzemeszno
Juwenia Boczów
7:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Leśnik Lemierzyce
1:2
Błękitni II Lubno
Zorza Kowalów
3:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
KS Nowiny Wielkie
3:0
AS Pieski
Iskra Głuchowo
0:3
Favor Bobowicko
Kosmos 78 Rudnica
3:0
Chrobry Drzeńsko
Polonia II Słubice
5:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
2:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Leśnik Lemierzyce
5:2
Zorza Kowalów
Chrobry Drzeńsko
0:5
Polonia II Słubice
U.K.S. Perła Cybinka
3:5
KS Nowiny Wielkie
Znicz Trzemeszno
1:2
Juwenia Boczów
AS Pieski
2:7
GKP Pszczew
Lubniewiczanka Lubniewice
3:0
Iskra Głuchowo
Błękitni II Lubno
2:0
Kosmos 78 Rudnica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
9:1
U.K.S. Perła Cybinka
Juwenia Boczów
5:2
AS Pieski
Zieloni Lubiechnia Wielka
7:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Kowalów
8:2
Favor Bobowicko
KS Nowiny Wielkie
4:3
Chrobry Drzeńsko
Iskra Głuchowo
0:3
Znicz Trzemeszno
Kosmos 78 Rudnica
4:2
Leśnik Lemierzyce
Polonia II Słubice
1:3
Błękitni II Lubno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości