zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
3:1
U.K.S. II Perła Cybinka
Energetyk Dychów
1:4
Relax Grabice
Odra Radnica
1:6
Avia Węgrzynice
Płomień Chlebowo
0:3
Pogoń Wężyska
LKS Czarni Czarnowo
1:0
Zieloni Łagów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
12:1
Płomień Chlebowo
Odra Radnica
2:2
Odra Rąpice
Pogoń Wężyska
1:2
LKS Czarni Czarnowo
U.K.S. II Perła Cybinka
1:2
Energetyk Dychów
Zieloni Łagów
Pauza
Avia Węgrzynice
2:0
Żenisz Żenichów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
2:0
LKS Czarni Czarnowo
Odra Rąpice
1:0
Avia Węgrzynice
Energetyk Dychów
0:1
Odra Radnica
Płomień Chlebowo
1:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Żenisz Żenichów
1:2
Zieloni Łagów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
1:4
Energetyk Dychów
Odra Radnica
1:1
Płomień Chlebowo
Pogoń Wężyska
0:1
Żenisz Żenichów
U.K.S. II Perła Cybinka
0:2
LKS Czarni Czarnowo
Avia Węgrzynice
2:5
Zieloni Łagów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
1:0
Avia Węgrzynice
Płomień Chlebowo
5:0
Odra Rąpice
Żenisz Żenichów
1:6
Relax Grabice
LKS Czarni Czarnowo
4:0
Odra Radnica
Zieloni Łagów
1:1
Pogoń Wężyska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
6:1
Zieloni Łagów
Odra Rąpice
1:4
LKS Czarni Czarnowo
Energetyk Dychów
1:3
Płomień Chlebowo
U.K.S. II Perła Cybinka
1:4
Żenisz Żenichów
Avia Węgrzynice
0:2
Pogoń Wężyska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Chlebowo
0:2
Avia Węgrzynice
Pogoń Wężyska
11:3
Relax Grabice
Żenisz Żenichów
5:2
Odra Radnica
LKS Czarni Czarnowo
6:1
Energetyk Dychów
Zieloni Łagów
5:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
1:1
Żenisz Żenichów
Odra Radnica
1:2
Zieloni Łagów
Płomień Chlebowo
2:5
LKS Czarni Czarnowo
U.K.S. II Perła Cybinka
1:5
Pogoń Wężyska
Avia Węgrzynice
0:5
Relax Grabice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
10:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Pogoń Wężyska
1:1
Odra Radnica
Żenisz Żenichów
5:1
Energetyk Dychów
LKS Czarni Czarnowo
5:0
Avia Węgrzynice
Zieloni Łagów
4:2
Odra Rąpice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
3:0
Pogoń Wężyska
Energetyk Dychów
3:0
Zieloni Łagów
Odra Radnica
3:5
Relax Grabice
Płomień Chlebowo
2:2
Żenisz Żenichów
Avia Węgrzynice
4:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
12:0
Odra Rąpice
Pogoń Wężyska
4:2
Energetyk Dychów
Żenisz Żenichów
3:2
LKS Czarni Czarnowo
U.K.S. II Perła Cybinka
2:2
Odra Radnica
Zieloni Łagów
4:2
Płomień Chlebowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
3:0
Energetyk Dychów
Pogoń Wężyska
2:1
Płomień Chlebowo
U.K.S. II Perła Cybinka
2:6
Odra Rąpice
Zieloni Łagów
1:0
LKS Czarni Czarnowo
Avia Węgrzynice
2:1
Odra Radnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
4:2
Odra Radnica
Energetyk Dychów
6:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Płomień Chlebowo
2:6
Relax Grabice
Żenisz Żenichów
5:1
Avia Węgrzynice
LKS Czarni Czarnowo
0:0
Pogoń Wężyska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Radnica
0:3
Energetyk Dychów
LKS Czarni Czarnowo
1:2
Relax Grabice
U.K.S. II Perła Cybinka
3:4
Płomień Chlebowo
Zieloni Łagów
6:0
Żenisz Żenichów
Avia Węgrzynice
3:2
Odra Rąpice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
2:4
Odra Rąpice
Płomień Chlebowo
7:1
Odra Radnica
Żenisz Żenichów
3:3
Pogoń Wężyska
LKS Czarni Czarnowo
3:1
U.K.S. II Perła Cybinka
Zieloni Łagów
13:0
Avia Węgrzynice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
5:1
Żenisz Żenichów
Odra Rąpice
1:4
Płomień Chlebowo
Odra Radnica
2:4
LKS Czarni Czarnowo
Pogoń Wężyska
1:1
Zieloni Łagów
Avia Węgrzynice
1:1
Energetyk Dychów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Chlebowo
4:2
Energetyk Dychów
Pogoń Wężyska
5:0
Avia Węgrzynice
Żenisz Żenichów
2:1
U.K.S. II Perła Cybinka
LKS Czarni Czarnowo
3:0
Odra Rąpice
Zieloni Łagów
1:1
Relax Grabice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
4:3
Pogoń Wężyska
Energetyk Dychów
2:2
LKS Czarni Czarnowo
Odra Radnica
2:1
Żenisz Żenichów
U.K.S. II Perła Cybinka
3:5
Zieloni Łagów
Avia Węgrzynice
1:6
Płomień Chlebowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
3:0
Avia Węgrzynice
Pogoń Wężyska
2:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Żenisz Żenichów
12:1
Odra Rąpice
LKS Czarni Czarnowo
4:1
Płomień Chlebowo
Zieloni Łagów
4:0
Odra Radnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
0:1
Zieloni Łagów
Energetyk Dychów
0:1
Żenisz Żenichów
Odra Radnica
1:2
Pogoń Wężyska
U.K.S. II Perła Cybinka
1:4
Relax Grabice
Avia Węgrzynice
3:2
LKS Czarni Czarnowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
3:0
Odra Radnica
Pogoń Wężyska
3:0
Odra Rąpice
Żenisz Żenichów
5:2
Płomień Chlebowo
U.K.S. II Perła Cybinka
8:1
Avia Węgrzynice
Zieloni Łagów
5:2
Energetyk Dychów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
5:4
Relax Grabice
Energetyk Dychów
1:3
Pogoń Wężyska
Odra Radnica
5:9
U.K.S. II Perła Cybinka
Płomień Chlebowo
4:4
Zieloni Łagów
LKS Czarni Czarnowo
1:2
Żenisz Żenichów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij