zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
2:5
Płomień Chlebowo
Solaris Drzeńsk WIelki
1:0
Bóbr Bobrowice
Odra Radnica
1:5
Odra Rąpice
Nafta Rybaki
1:3
Energetyk Dychów
LKS Czarni Czarnowo
9:1
Polesie Białków
Relax II Grabice
0:8
Żenisz Żenichów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
0:5
Żenisz Żenichów
Solaris Drzeńsk WIelki
1:1
U.K.S. II Perła Cybinka
Odra Rąpice
1:1
LKS Czarni Czarnowo
Polesie Białków
1:2
Nafta Rybaki
Płomień Chlebowo
2:3
Bóbr Bobrowice
Relax II Grabice
0:3
Odra Radnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Radnica
3:2
Piaszno Bronków
Nafta Rybaki
9:3
Odra Rąpice
Płomień Chlebowo
3:4
Solaris Drzeńsk WIelki
Żenisz Żenichów
0:0
Bóbr Bobrowice
LKS Czarni Czarnowo
6:1
Relax II Grabice
U.K.S. II Perła Cybinka
3:0
Energetyk Dychów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
0:5
LKS Czarni Czarnowo
Solaris Drzeńsk WIelki
9:1
Energetyk Dychów
Bóbr Bobrowice
4:0
Odra Radnica
Polesie Białków
4:4
U.K.S. II Perła Cybinka
Żenisz Żenichów
6:0
Płomień Chlebowo
Relax II Grabice
0:3
Nafta Rybaki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
0:1
Polesie Białków
Odra Radnica
3:4
Płomień Chlebowo
Nafta Rybaki
6:2
Piaszno Bronków
Żenisz Żenichów
0:0
Solaris Drzeńsk WIelki
LKS Czarni Czarnowo
6:2
Bóbr Bobrowice
U.K.S. II Perła Cybinka
7:2
Odra Rąpice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Solaris Drzeńsk WIelki
2:2
Polesie Białków
Odra Rąpice
3:0
Energetyk Dychów
Bóbr Bobrowice
6:3
Nafta Rybaki
Płomień Chlebowo
0:6
LKS Czarni Czarnowo
Żenisz Żenichów
4:1
Odra Radnica
Relax II Grabice
0:5
U.K.S. II Perła Cybinka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
1:0
Relax II Grabice
Odra Radnica
0:6
Solaris Drzeńsk WIelki
Nafta Rybaki
4:3
Płomień Chlebowo
Polesie Białków
2:1
Odra Rąpice
LKS Czarni Czarnowo
1:1
Żenisz Żenichów
U.K.S. II Perła Cybinka
4:2
Piaszno Bronków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
3:1
Energetyk Dychów
Solaris Drzeńsk WIelki
8:1
Odra Rąpice
Bóbr Bobrowice
2:0
U.K.S. II Perła Cybinka
Odra Radnica
2:3
LKS Czarni Czarnowo
Żenisz Żenichów
0:0
Nafta Rybaki
Relax II Grabice
1:1
Polesie Białków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
3:0
Relax II Grabice
Energetyk Dychów
0:2
Bóbr Bobrowice
Nafta Rybaki
5:1
Odra Radnica
Polesie Białków
3:1
Piaszno Bronków
LKS Czarni Czarnowo
5:1
Solaris Drzeńsk WIelki
U.K.S. II Perła Cybinka
5:2
Płomień Chlebowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
3:1
Odra Rąpice
Solaris Drzeńsk WIelki
2:1
Relax II Grabice
Bóbr Bobrowice
3:2
Polesie Białków
Płomień Chlebowo
2:2
Energetyk Dychów
Żenisz Żenichów
1:1
U.K.S. II Perła Cybinka
LKS Czarni Czarnowo
4:0
Nafta Rybaki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
2:1
Bóbr Bobrowice
Energetyk Dychów
0:3
Żenisz Żenichów
Nafta Rybaki
5:2
Solaris Drzeńsk WIelki
Polesie Białków
2:3
Płomień Chlebowo
U.K.S. II Perła Cybinka
9:0
Odra Radnica
Relax II Grabice
0:2
Piaszno Bronków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Solaris Drzeńsk WIelki
4:1
Piaszno Bronków
Bóbr Bobrowice
9:2
Relax II Grabice
Odra Radnica
0:1
Energetyk Dychów
Płomień Chlebowo
4:2
Odra Rąpice
Żenisz Żenichów
4:2
Polesie Białków
LKS Czarni Czarnowo
1:1
U.K.S. II Perła Cybinka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
0:3
Żenisz Żenichów
Bóbr Bobrowice
4:2
Piaszno Bronków
Energetyk Dychów
1:3
LKS Czarni Czarnowo
Polesie Białków
3:0
Odra Radnica
U.K.S. II Perła Cybinka
6:0
Nafta Rybaki
Relax II Grabice
1:5
Płomień Chlebowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
1:0
Bóbr Bobrowice
Energetyk Dychów
3:2
Solaris Drzeńsk WIelki
Odra Radnica
1:2
Polesie Białków
Nafta Rybaki
4:3
U.K.S. II Perła Cybinka
Płomień Chlebowo
1:7
Żenisz Żenichów
LKS Czarni Czarnowo
4:1
Odra Rąpice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
3:1
Odra Radnica
Solaris Drzeńsk WIelki
0:1
Nafta Rybaki
Odra Rąpice
3:1
Polesie Białków
Bóbr Bobrowice
2:3
Energetyk Dychów
LKS Czarni Czarnowo
7:2
Płomień Chlebowo
U.K.S. II Perła Cybinka
1:1
Żenisz Żenichów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
0:5
Piaszno Bronków
Bóbr Bobrowice
5:1
Solaris Drzeńsk WIelki
Odra Radnica
0:4
Energetyk Dychów
Nafta Rybaki
1:1
Żenisz Żenichów
Płomień Chlebowo
3:4
Polesie Białków
U.K.S. II Perła Cybinka
1:5
LKS Czarni Czarnowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Solaris Drzeńsk WIelki
1:2
Żenisz Żenichów
Energetyk Dychów
3:0
Odra Rąpice
Odra Radnica
1:4
Bóbr Bobrowice
Nafta Rybaki
3:3
LKS Czarni Czarnowo
Płomień Chlebowo
1:5
Piaszno Bronków
U.K.S. II Perła Cybinka
2:0
Polesie Białków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
2:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Solaris Drzeńsk WIelki
0:0
Odra Radnica
Bóbr Bobrowice
3:1
Odra Rąpice
Energetyk Dychów
7:1
Płomień Chlebowo
Nafta Rybaki
0:2
Polesie Białków
Żenisz Żenichów
0:0
LKS Czarni Czarnowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
3:1
Nafta Rybaki
Solaris Drzeńsk WIelki
4:3
LKS Czarni Czarnowo
Odra Rąpice
5:0
Odra Radnica
Bóbr Bobrowice
3:2
Płomień Chlebowo
Energetyk Dychów
3:1
U.K.S. II Perła Cybinka
Polesie Białków
2:3
Żenisz Żenichów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
3:1
Solaris Drzeńsk WIelki
Energetyk Dychów
2:1
Nafta Rybaki
Polesie Białków
0:2
LKS Czarni Czarnowo
Płomień Chlebowo
7:1
Odra Radnica
Żenisz Żenichów
2:0
Piaszno Bronków
U.K.S. II Perła Cybinka
0:2
Bóbr Bobrowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
3:1
Płomień Chlebowo
Odra Radnica
1:6
U.K.S. II Perła Cybinka
Nafta Rybaki
2:2
Bóbr Bobrowice
Polesie Białków
6:1
Solaris Drzeńsk WIelki
Żenisz Żenichów
3:1
Energetyk Dychów
LKS Czarni Czarnowo
2:2
Piaszno Bronków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
2:1
Polesie Białków
Solaris Drzeńsk WIelki
2:4
Płomień Chlebowo
Odra Rąpice
3:7
U.K.S. II Perła Cybinka
Bóbr Bobrowice
0:4
Żenisz Żenichów
Odra Radnica
0:0
Nafta Rybaki
LKS Czarni Czarnowo
3:0
Energetyk Dychów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
0:0
Solaris Drzeńsk WIelki
Odra Rąpice
0:2
Nafta Rybaki
Bóbr Bobrowice
1:2
LKS Czarni Czarnowo
Odra Radnica
2:4
Żenisz Żenichów
Polesie Białków
4:2
Energetyk Dychów
Płomień Chlebowo
0:6
U.K.S. II Perła Cybinka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
0:3
Piaszno Bronków
Polesie Białków
11:3
Bóbr Bobrowice
Płomień Chlebowo
4:2
Nafta Rybaki
Żenisz Żenichów
6:1
Odra Rąpice
LKS Czarni Czarnowo
4:1
Odra Radnica
U.K.S. II Perła Cybinka
0:2
Solaris Drzeńsk WIelki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij