zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
1:1
U.K.S. II Perła Cybinka
Bóbr Bobrowice
3:0
Piaszno Bronków
Energetyk Dychów
3:1
Spartakus Dąbie
Odra Radnica
1:0
Polesie Białków
Nafta Rybaki
2:3
Solaris Drzeńsk WIelki
Płomień Chlebowo
0:5
Kruszywo Stary Raduszec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
0:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Kruszywo Stary Raduszec
4:1
Energetyk Dychów
Solaris Drzeńsk WIelki
1:0
Odra Radnica
Bóbr Bobrowice
6:5
Płomień Chlebowo
Polesie Białków
4:1
Odra Rąpice
Spartakus Dąbie
0:6
Nafta Rybaki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
3:3
Płomień Chlebowo
Odra Rąpice
7:0
Solaris Drzeńsk WIelki
Energetyk Dychów
1:1
Bóbr Bobrowice
Odra Radnica
0:4
Spartakus Dąbie
Nafta Rybaki
1:2
Kruszywo Stary Raduszec
U.K.S. II Perła Cybinka
4:3
Polesie Białków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
4:3
Polesie Białków
Kruszywo Stary Raduszec
7:1
Odra Radnica
Solaris Drzeńsk WIelki
4:6
U.K.S. II Perła Cybinka
Bóbr Bobrowice
4:1
Nafta Rybaki
Płomień Chlebowo
1:3
Energetyk Dychów
Spartakus Dąbie
1:2
Odra Rąpice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
6:2
Kruszywo Stary Raduszec
Energetyk Dychów
3:1
Piaszno Bronków
Odra Radnica
5:4
Bóbr Bobrowice
Nafta Rybaki
6:2
Płomień Chlebowo
Polesie Białków
3:0
Solaris Drzeńsk WIelki
U.K.S. II Perła Cybinka
3:1
Spartakus Dąbie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
1:2
Solaris Drzeńsk WIelki
Kruszywo Stary Raduszec
3:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Bóbr Bobrowice
7:3
Odra Rąpice
Energetyk Dychów
2:1
Nafta Rybaki
Płomień Chlebowo
5:1
Odra Radnica
Spartakus Dąbie
0:3
Polesie Białków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Solaris Drzeńsk WIelki
3:0
Spartakus Dąbie
Odra Rąpice
1:1
Płomień Chlebowo
Odra Radnica
1:3
Energetyk Dychów
Nafta Rybaki
1:2
Piaszno Bronków
Polesie Białków
0:1
Kruszywo Stary Raduszec
U.K.S. II Perła Cybinka
2:4
Bóbr Bobrowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
1:2
Spartakus Dąbie
Kruszywo Stary Raduszec
9:2
Solaris Drzeńsk WIelki
Bóbr Bobrowice
3:1
Polesie Białków
Energetyk Dychów
3:0
Odra Rąpice
Nafta Rybaki
0:2
Odra Radnica
Płomień Chlebowo
0:11
U.K.S. II Perła Cybinka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Solaris Drzeńsk WIelki
1:1
Bóbr Bobrowice
Odra Rąpice
0:1
Nafta Rybaki
Odra Radnica
2:1
Piaszno Bronków
Polesie Białków
1:3
Płomień Chlebowo
Spartakus Dąbie
2:3
Kruszywo Stary Raduszec
U.K.S. II Perła Cybinka
3:2
Energetyk Dychów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
2:6
Kruszywo Stary Raduszec
Bóbr Bobrowice
5:2
Spartakus Dąbie
Energetyk Dychów
1:1
Polesie Białków
Odra Radnica
2:0
Odra Rąpice
Nafta Rybaki
2:3
U.K.S. II Perła Cybinka
Płomień Chlebowo
2:3
Solaris Drzeńsk WIelki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
1:0
Bóbr Bobrowice
Solaris Drzeńsk WIelki
3:4
Energetyk Dychów
Odra Rąpice
2:1
Piaszno Bronków
Polesie Białków
0:3
Nafta Rybaki
Spartakus Dąbie
1:1
Płomień Chlebowo
U.K.S. II Perła Cybinka
4:1
Odra Radnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
3:2
Bóbr Bobrowice
Kruszywo Stary Raduszec
7:2
Płomień Chlebowo
Solaris Drzeńsk WIelki
1:0
Nafta Rybaki
Polesie Białków
2:2
Odra Radnica
Spartakus Dąbie
1:1
Energetyk Dychów
U.K.S. II Perła Cybinka
3:0
Odra Rąpice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
2:1
Polesie Białków
Energetyk Dychów
0:0
Kruszywo Stary Raduszec
Odra Radnica
2:1
Solaris Drzeńsk WIelki
Nafta Rybaki
1:2
Spartakus Dąbie
Płomień Chlebowo
3:1
Bóbr Bobrowice
U.K.S. II Perła Cybinka
3:3
Piaszno Bronków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
4:2
Nafta Rybaki
Solaris Drzeńsk WIelki
2:2
Odra Rąpice
Bóbr Bobrowice
0:6
Energetyk Dychów
Polesie Białków
1:5
U.K.S. II Perła Cybinka
Płomień Chlebowo
3:3
Piaszno Bronków
Spartakus Dąbie
4:0
Odra Radnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
0:4
Spartakus Dąbie
Energetyk Dychów
2:0
Płomień Chlebowo
Odra Radnica
0:1
Kruszywo Stary Raduszec
Nafta Rybaki
8:1
Bóbr Bobrowice
Polesie Białków
3:3
Piaszno Bronków
U.K.S. II Perła Cybinka
3:2
Solaris Drzeńsk WIelki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
2:4
Energetyk Dychów
Kruszywo Stary Raduszec
2:1
Odra Rąpice
Solaris Drzeńsk WIelki
1:1
Polesie Białków
Bóbr Bobrowice
4:0
Odra Radnica
Płomień Chlebowo
7:1
Nafta Rybaki
Spartakus Dąbie
0:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Solaris Drzeńsk WIelki
1:5
Piaszno Bronków
Odra Rąpice
6:2
Bóbr Bobrowice
Odra Radnica
1:1
Płomień Chlebowo
Nafta Rybaki
2:2
Energetyk Dychów
Polesie Białków
1:1
Spartakus Dąbie
U.K.S. II Perła Cybinka
4:1
Kruszywo Stary Raduszec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
1:3
Nafta Rybaki
Kruszywo Stary Raduszec
5:3
Polesie Białków
Bóbr Bobrowice
6:4
U.K.S. II Perła Cybinka
Energetyk Dychów
3:3
Odra Radnica
Płomień Chlebowo
5:0
Odra Rąpice
Spartakus Dąbie
2:0
Solaris Drzeńsk WIelki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
1:1
Odra Radnica
Kruszywo Stary Raduszec
7:3
Spartakus Dąbie
Bóbr Bobrowice
4:2
Solaris Drzeńsk WIelki
Energetyk Dychów
1:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Nafta Rybaki
5:1
Odra Rąpice
Płomień Chlebowo
4:1
Polesie Białków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Solaris Drzeńsk WIelki
2:0
Kruszywo Stary Raduszec
Odra Rąpice
0:1
Energetyk Dychów
Odra Radnica
4:2
Nafta Rybaki
Polesie Białków
2:1
Bóbr Bobrowice
Spartakus Dąbie
3:3
Piaszno Bronków
U.K.S. II Perła Cybinka
4:2
Płomień Chlebowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
2:5
Piaszno Bronków
Solaris Drzeńsk WIelki
1:1
Płomień Chlebowo
Odra Rąpice
2:5
Odra Radnica
Polesie Białków
1:4
Energetyk Dychów
Spartakus Dąbie
6:1
Bóbr Bobrowice
U.K.S. II Perła Cybinka
2:4
Nafta Rybaki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
2:3
Odra Rąpice
Bóbr Bobrowice
0:3
Kruszywo Stary Raduszec
Energetyk Dychów
11:1
Solaris Drzeńsk WIelki
Odra Radnica
0:1
U.K.S. II Perła Cybinka
Nafta Rybaki
5:1
Polesie Białków
Płomień Chlebowo
3:12
Spartakus Dąbie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij