zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Tramp Osiecznica
Tramp Osiecznica 24 54 54 - 12 17 3 4
2
Relax Grabice
Relax Grabice 24 38 33 - 22 11 5 8
3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie 24 30 24 - 27 8 6 10
4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice 24 25 17 - 34 7 4 13
5
U.K.S. Perła Cybinka
U.K.S. Perła Cybinka 24 20 17 - 50 4 8 12
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
1:0
Relax Grabice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
0:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Tramp Osiecznica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Relax Grabice
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
3:0
Relax Grabice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
0:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
7:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Relax Grabice
U.K.S. Perła Cybinka
0:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
1:0
Relax Grabice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
Relax Grabice
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
2:0
U.K.S. Perła Cybinka
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Tramp Osiecznica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
3:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
2:1
Relax Grabice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:3
Tramp Osiecznica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
10:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:4
Relax Grabice
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
7:0
U.K.S. Perła Cybinka
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Tramp Osiecznica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
1:1
Relax Grabice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
1:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Tramp Osiecznica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
4:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:3
Relax Grabice
U.K.S. Perła Cybinka
0:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
0:1
Relax Grabice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
2:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:3
Tramp Osiecznica
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tramp Osiecznica
5:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
4:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Relax Grabice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
1:1
U.K.S. Perła Cybinka
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:0
Tramp Osiecznica

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij