zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
2:1
Carina II Gubin
Rywal Stargard Gubiński
0:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina II Gubin
0:1
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:5
Carina Gubin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
1:1
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:0
Carina II Gubin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Carina Gubin
Relax Grabice
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
Rywal Stargard Gubiński
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Rywal Stargard Gubiński
0:5
Relax Grabice
Carina II Gubin
3:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
4:0
Carina II Gubin
Carina Gubin
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
0:1
Carina Gubin
Carina II Gubin
1:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
Relax Grabice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
5:0
Carina II Gubin
Rywal Stargard Gubiński
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
2:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina II Gubin
0:1
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Carina Gubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
2:2
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:0
Carina II Gubin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:2
Carina Gubin
Relax Grabice
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Rywal Stargard Gubiński
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Rywal Stargard Gubiński
1:1
Relax Grabice
Carina II Gubin
3:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
3:1
Carina II Gubin
Carina Gubin
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
0:2
Carina Gubin
Carina II Gubin
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:3
Relax Grabice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
5:1
Carina II Gubin
Rywal Stargard Gubiński
1:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
2:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina II Gubin
1:2
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
Carina Gubin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
1:1
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
1:0
Carina II Gubin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
Carina Gubin
Relax Grabice
3:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Rywal Stargard Gubiński
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Rywal Stargard Gubiński
0:0
Relax Grabice
Carina II Gubin
0:2
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:1
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
2:0
Carina II Gubin
Carina Gubin
2:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
1:3
Carina Gubin
Carina II Gubin
0:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Relax Grabice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
4:1
Carina II Gubin
Rywal Stargard Gubiński
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
2:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina II Gubin
1:2
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Carina Gubin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
0:1
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:0
Carina II Gubin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:4
Carina Gubin
Relax Grabice
2:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Rywal Stargard Gubiński
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Rywal Stargard Gubiński
1:3
Relax Grabice
Carina II Gubin
2:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
3:0
Carina II Gubin
Carina Gubin
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
0:1
Carina Gubin
Carina II Gubin
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
Relax Grabice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
3:0
Carina II Gubin
Rywal Stargard Gubiński
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
3:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina II Gubin
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:3
Carina Gubin
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
0:1
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:1
Carina II Gubin
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Carina Gubin
Relax Grabice
3:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Rywal Stargard Gubiński
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Rywal Stargard Gubiński
0:6
Relax Grabice
Carina II Gubin
2:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
2:0
Carina II Gubin
Carina Gubin
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
0:2
Carina Gubin
Carina II Gubin
2:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:3
Relax Grabice
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
0:0
Carina II Gubin
Rywal Stargard Gubiński
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 37
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
4:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina II Gubin
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:3
Carina Gubin
Kolejka 38
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
0:0
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
1:0
Carina II Gubin
Kolejka 39
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
Carina Gubin
Relax Grabice
3:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Rywal Stargard Gubiński
Kolejka 40
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Rywal Stargard Gubiński
0:5
Relax Grabice
Carina II Gubin
1:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 41
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
0:0
Carina II Gubin
Carina Gubin
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 42
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
0:2
Carina Gubin
Carina II Gubin
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
1:2
Relax Grabice
Kolejka 43
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
4:0
Herkules Grabice
Carina Gubin
2:0
Carina II Gubin
Rywal Stargard Gubiński
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 44
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
3:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Rywal Stargard Gubiński
2:0
Herkules Grabice
Carina II Gubin
1:1
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Carina Gubin
Kolejka 45
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:2
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:0
Herkules Grabice
Carina Gubin
0:0
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
1:0
Carina II Gubin
Kolejka 46
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Carina Gubin
Relax Grabice
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Carina II Gubin
1:0
Herkules Grabice
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
Rywal Stargard Gubiński
Kolejka 47
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
3:0
Herkules Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:6
Relax Grabice
Carina II Gubin
2:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 48
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
1:0
Carina II Gubin
Carina Gubin
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Herkules Grabice
0:1
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 49
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
0:1
Carina Gubin
Carina II Gubin
0:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Relax Grabice
Herkules Grabice
1:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 50
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:0
Herkules Grabice
Carina Gubin
0:0
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
1:0
Carina II Gubin
Kolejka 51
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
1:4
Herkules Grabice
Carina Gubin
2:0
Carina II Gubin
Rywal Stargard Gubiński
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 52
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
3:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Rywal Stargard Gubiński
2:0
Herkules Grabice
Carina II Gubin
0:1
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
Carina Gubin
Kolejka 53
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Carina Gubin
Relax Grabice
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Carina II Gubin
0:1
Herkules Grabice
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Rywal Stargard Gubiński
Kolejka 54
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
4:1
Herkules Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:3
Relax Grabice
Carina II Gubin
1:1
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 55
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
2:0
Carina II Gubin
Carina Gubin
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Herkules Grabice
Kolejka 56
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
Herkules Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:2
Carina Gubin
Carina II Gubin
0:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:3
Relax Grabice
Kolejka 57
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
1:0
Herkules Grabice
Carina Gubin
1:1
Carina II Gubin
Rywal Stargard Gubiński
0:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 58
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
2:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Rywal Stargard Gubiński
1:0
Herkules Grabice
Carina II Gubin
0:1
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
Carina Gubin
Kolejka 59
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Herkules Grabice
Carina Gubin
0:0
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:0
Carina II Gubin
Kolejka 60
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Carina Gubin
Relax Grabice
4:0
U.K.S. Perła Cybinka
Carina II Gubin
1:0
Herkules Grabice
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:3
Rywal Stargard Gubiński
Kolejka 61
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
2:0
Herkules Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:0
Relax Grabice
Carina II Gubin
1:1
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 62
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
4:1
Carina II Gubin
Carina Gubin
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Herkules Grabice
Kolejka 63
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
1:1
Carina Gubin
Carina II Gubin
1:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
Relax Grabice
Herkules Grabice
0:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 64
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
4:0
Herkules Grabice
Carina Gubin
1:0
Carina II Gubin
Rywal Stargard Gubiński
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 65
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
1:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Rywal Stargard Gubiński
2:1
Herkules Grabice
Carina II Gubin
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Carina Gubin
Kolejka 66
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Herkules Grabice
Carina Gubin
0:1
Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:0
Carina II Gubin
Kolejka 67
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:3
Carina Gubin
Relax Grabice
5:1
U.K.S. Perła Cybinka
Carina II Gubin
0:0
Herkules Grabice
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Rywal Stargard Gubiński
Kolejka 68
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
3:0
Herkules Grabice
Rywal Stargard Gubiński
0:8
Relax Grabice
Carina II Gubin
1:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 69
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice
3:0
Carina II Gubin
Carina Gubin
1:0
U.K.S. Perła Cybinka
Herkules Grabice
1:1
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 70
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
0:1
Carina Gubin
Carina II Gubin
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:5
Relax Grabice
Herkules Grabice
1:1
U.K.S. Perła Cybinka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości