zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
8:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
4:2
Tramp Osiecznica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:3
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
3:1
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:7
Carina Gubin
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
7:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
2:1
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
4:2
Tramp Osiecznica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
3:7
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
1:1
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
3:0
Carina Gubin
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
3:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
7:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
0:6
Tramp Osiecznica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
5:3
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
4:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
1:0
Carina Gubin
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
1:3
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
4:2
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
3:3
Tramp Osiecznica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:7
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
5:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
4:4
Carina Gubin
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
7:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
6:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
3:3
Tramp Osiecznica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:5
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
1:2
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
3:1
Carina Gubin
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
4:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
8:0
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
1:3
Tramp Osiecznica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:3
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
4:0
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:1
Carina Gubin
Tęcza II - Homanit Krosno Odrzańskie
2:2
U.K.S. Perła Cybinka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij