zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Toroma Torzym
5:2
U.K.S. Perła Cybinka
Stal Sulęcin
5:2
Czarni Browar Witnica
KS Pogoń Krzeszyce
2:9
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
SKP Słubice
0:8
GKP Pszczew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:5
Stal Sulęcin
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:3
Toroma Torzym
GKP Pszczew
16:0
Czarni Browar Witnica
SKP Słubice
1:0
KS Pogoń Krzeszyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Toroma Torzym
6:1
SKP Słubice
Czarni Browar Witnica
3:0
U.K.S. Perła Cybinka
Stal Sulęcin
3:4
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
KS Pogoń Krzeszyce
0:15
GKP Pszczew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
10:3
Czarni Browar Witnica
KS Pogoń Krzeszyce
1:10
Toroma Torzym
GKP Pszczew
6:0
U.K.S. Perła Cybinka
SKP Słubice
3:2
Stal Sulęcin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:9
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Toroma Torzym
2:4
GKP Pszczew
Czarni Browar Witnica
1:1
SKP Słubice
Stal Sulęcin
2:1
KS Pogoń Krzeszyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Toroma Torzym
3:1
Stal Sulęcin
KS Pogoń Krzeszyce
3:0
Czarni Browar Witnica
GKP Pszczew
3:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
SKP Słubice
3:5
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
8:4
KS Pogoń Krzeszyce
Czarni Browar Witnica
1:8
Toroma Torzym
Stal Sulęcin
3:4
GKP Pszczew
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
3:2
SKP Słubice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:2
Toroma Torzym
Czarni Browar Witnica
1:6
Stal Sulęcin
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
4:1
KS Pogoń Krzeszyce
GKP Pszczew
4:1
SKP Słubice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Toroma Torzym
0:4
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Czarni Browar Witnica
1:5
GKP Pszczew
Stal Sulęcin
3:1
U.K.S. Perła Cybinka
KS Pogoń Krzeszyce
2:2
SKP Słubice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
9:1
Czarni Browar Witnica
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:1
Stal Sulęcin
GKP Pszczew
5:2
KS Pogoń Krzeszyce
SKP Słubice
1:5
Toroma Torzym
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:6
GKP Pszczew
Toroma Torzym
0:2
KS Pogoń Krzeszyce
Czarni Browar Witnica
1:4
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Stal Sulęcin
3:3
SKP Słubice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
5:0
U.K.S. Perła Cybinka
KS Pogoń Krzeszyce
0:6
Stal Sulęcin
GKP Pszczew
4:2
Toroma Torzym
SKP Słubice
2:1
Czarni Browar Witnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
4:2
SKP Słubice
Czarni Browar Witnica
1:4
KS Pogoń Krzeszyce
Stal Sulęcin
3:2
Toroma Torzym
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:1
GKP Pszczew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Toroma Torzym
5:1
Czarni Browar Witnica
KS Pogoń Krzeszyce
3:0
U.K.S. Perła Cybinka
GKP Pszczew
6:1
Stal Sulęcin
SKP Słubice
0:13
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości